האקדמיה תעזור ליתומי טרור.

The Academy of Performance Art by Dim Amor

 

 

 

יותר לא מוכנים לשתוק

קטיה אקרמן, תלמידה מוכשרת ביותר, דווקא היום החליטה לשתף ולספר על החיים ללא אימא, על המחבל שרצח את טטניאנה אקרמן ז"ל ( אימא של קטיה ).


קטיה מספר שיש חוסר צדק ואי שוויון, זלזול וחוסר כבוד. תלמידה לא מסכימה עם החלטות ממשלתיות "שחרור מחבלים", כך המחבלים אחרי מספר שנים יוצאים הבית וממשיכים לרצוח אזרחי מדינת ישראל. כואב  שקיימת אדישות ממשלתית!!!


כל פעם מחדש כאשר קטיה נלחמת על הזכיות היא חווה זלזול והשפלה מטעם משרדי ממשלה, כמו  משרד הביטחון וביטוח הלאומי, גופים ענקיים יורקים בפנים ליתומי טרור, בני אדם לא חשובים להם, בני אדם הם רק מספר עבורם! עובדי מדינה בשיא החוצפה מסרבים לעזור לילדים אשר חיים ללא אבא או ללא אימא. נציגי ביטוח הלאומי כנראה שוכחים שגם הם הורים וגם להם יש ילדים, גם שוכחים שהמחבלים יכולים להגיע גם למשרדי ביטוח הלאומי, לאוטובוסים ולבתי ספר איפה שהילדים שלהם לומדים. לפי דעתי עובדי ביטוח הלאומי שייכים לעם ללא לב וללא רגש.


כמו כן גם חברי הכנסת דואגים אך ורק לעצמם ( רייטינג ) ! ילדה אשר גודלת ללא אימא פחות מעניינת ובכלל לא חשובה!


אין אף אחד שיכול לטפל באבסורד הזה, אין אף אחד שיש לו "ביצים" לקום ולעשות שינוי, לקום ולהיות אבא או אימא, לפחות הורה וירטואלי, עבור הילדה בת 14 אשר גודל בלי אימא, אין אף אחד היום שיש לו או לה את האומץ להגיד "לא" למחבלים!


מעציב את קטיה שאנו חיים בתוך הצביעות הפוליטית שום חבר כנסת לא מעביר חוק אשר יעזור ליתומי הטרור!

בזמן שקטיה לא יודעים איך לסגור את החודש , יחד עם זאת כל המשפחות של מחבלים ורוצחים מקבלות כספים מביטוח הלאומי, כן כן מאותו ביטוח הלאומי שעושה טרור לקטיה ולא נותן לה שקל 1, מיליוני שקלים כל חודש נשפכים לעזה (מיסים של אזרחים ישראליים )! כספים שקטיה ואזרחים אחרים זקוקים כדי לשרוד!  מדוע כסף שלנו הולך עבור המחבלים?


בנוסף לכל מחבל בבית סוהר יש טלוויזיה, סיגריות, רפואה ללא עלות, טיפולי שיניים ללא תשלום, חוגים, אוכל, ספרים, לימודי ( תואר ראשון ) מקלחות וכו', וקטיה לא יודעת איך חודש הבא היא תשלם את חשבון הארנונה או חשבון המים! סליחה על הביטוי אבל יתומי טרור מקבלים "ז.. בעין".


גם כן לקטיה יש  40% נכות, היא עובדת ב 2 עבודות ולומדת משחק באקדמיה, קטיה מנסה לחיות.


קטיה אני מבטיח לך שהצגה הבא שלי תהיה 'יתומי טרור', נדבר על הביקורת כלפי הממשלה, נפרסם את השמות של חברי הכנסת ונציגי ביטוח הלאומי אשר אומרו "לא" ליתומי טרור! יותר לא נשתוק!


התיאטרון נועד כדי להעלות מודעות ולדבר על הבעיות בחברה, תיאטרון זה מראה של המציאות.

 

בברכה,

דים אמור,

במאי ומייסד האקדמיה לאמנויות הבמה.

 


להרשמה התקשרו :
טל': 077-5518861
נוסף:     050-3350753

בימי א'-ה'
בין השעות:       11:00-18:00

mail:info.academyart@gmail.com

כתובת: רח' המסגר 56, תל אביב – יפו .
אין עוד מקום כזה בישראל.

© האקדמיה לאמנויות הבמה

22

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים