הצגה 'מכשפה' – בבימוי של דים אמור.

 

 

 

 

הצגה מכשפה בישראל 18+ מאת גוגול

הצגה 'מכשפה' 18 + ( פעם ראשונה ב TLV – ISRAEL ).
בית ציוני אמריקה 16.08.2018 בשעה 20:00
כניסה ללא עלות
להזמנת כרטיסים 0503350753
הצגה בעברית


הצגה 'מכשפה' – האקדמיה לאמנויות הבמה של דים אמור

הצגה 'מכשפה' 18 + ( פעם ראשונה ב TLV – ISRAEL ).בית ציוני אמריקה 16.08.2018 בשעה 20:00כניסה ללא עלות להזמנת כרטיסים 0503350753הצגה בעבריתתקציר:ההצגה 'מכשפה' הינה הצגה תנועתית ללא מילים, הקול אשר ישמע יהיה קול המחשבות מתוך אמונה שמשחק אינו נעוץ במילים. טכניקה זו מקרבת בין בני אדם ברחבי העולם, ובין התרבות ותיאטרון הישראלי.ההצגה 'מכשפה' באינטרפרטציה של דים אמור, מבוססת על המחזה 'Wii' מאת 'ניקולאי גוגול'.ההצגה מספרת את סיפורו של כומר צעיר, אשר מתוך פחד החליט למכור את נשמתו לשטן ולאחר מכן גילה את המוות והמשך של החיים, הכומר עובר לצד השחור, כמו כן מקבל כוחות על וגורם לכאוס בעיירה, בני אנוש מתחילים לסבול. המכשפה קמה מהמתים ויכולה לנטרל את הכומר, אך יש לה אינטרס מאוד גדול לא לעשות את זה. ההצגה היא פנטזיה דמיונית טרגדיה, איומה ודרמטית.התחושות שהקהל יחווה יהיה פחד, סקרנות, חדשנות ועניין.הצגת מותאמת לכל השפות והיא נתמכת על ידי 'KISHARONSHELI', רשת חברתית לאמנים ויוצרים.במאי דים אמור.שחקנים בתפקיד ראשי:ליאת אורפז ( בוגרת האקדמיה לאמנויות הבמה).רוסלן ויליטניצקי ( בוגר האקדמיה לאמנויות הבמה).מוזיקה: אדם טשטמירוב.כוריאוגרף: דים אמור.עריכת טקסט: נינה גוסקובה.בלט של האקדמיה.עריכה ותמיכה: יגאל עמור, WE AMOR.#דים_אמור #הצגה_מכשפה #האקדמיה_לאמנויות_הבמה #לימודי_בית_ספר_למשחק #הצגה_הצגות_תיאטרון

Geplaatst door ‎רשת חברתית לאמנים ויוצרים הכשרון שלי‎ op Zondag 29 juli 2018


תקציר:
ההצגה 'מכשפה' הינה הצגה תנועתית ללא מילים, הקול אשר ישמע יהיה קול המחשבות מתוך אמונה שמשחק אינו נעוץ במילים. טכניקה זו מקרבת בין בני אדם ברחבי העולם, ובין התרבות ותיאטרון הישראלי.
ההצגה 'מכשפה' באינטרפרטציה של דים אמור, מבוססת על המחזה 'Wii' מאת 'ניקולאי גוגול'.
ההצגה מספרת את סיפורו של כומר צעיר, אשר מתוך פחד החליט למכור את נשמתו לשטן ולאחר מכן גילה את המוות והמשך של החיים, הכומר עובר לצד השחור, כמו כן מקבל כוחות על וגורם לכאוס בעיירה, בני אנוש מתחילים לסבול. המכשפה קמה מהמתים ויכולה לנטרל את הכומר, אך יש לה אינטרס מאוד גדול לא לעשות את זה. ההצגה היא פנטזיה דמיונית טרגדיה, איומה ודרמטית.
התחושות שהקהל יחווה יהיה פחד, סקרנות, חדשנות ועניין.
הצגת מותאמת לכל השפות והיא נתמכת על ידי 'KISHARONSHELI', רשת חברתית לאמנים ויוצרים.
במאי דים אמור.
שחקנים בתפקיד ראשי:
ליאת אורפז ( בוגרת האקדמיה לאמנויות הבמה).
רוסלן ויליטניצקי ( בוגר האקדמיה לאמנויות הבמה).

עדי הודיה גפן ( תלמידה )

מורין דבח ( תלמיד).
מוזיקה: אדם טשטמירוב.
כוריאוגרף: דים אמור.
עריכת טקסט: נינה גוסקובה.
בלט של האקדמיה.
עריכה ותמיכה: יגאל עמור, WE AMOR.לימודי משחק

הלימודים באקדמיה לאמנויות הבמה של דים אמור, מנוהלים בשיטה אישית:
איכות ולא כמות, רק 10 תלמידים בקורס. מה שמאפשר הנחייה אישית וצמודה .
הלימודים מעוברים בהנחיית מורים ושחקנים מהשורה הראשונה: דים אמור, נתי רביץ, דפנה ארמוני, ויקטור סבג, דליה שימקו, סשה דמידוב, בן סלע, ויטלי פוקס, רונה לי שמעון.
האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה. אין עוד מקום כזה בישראל.

שיעורים פרטיים
הכנה לאודישנים
פיתוח קול


להרשמה התקשרו :
טל': 077-5518861
נוסף:  050-3350753

בימי א'-ה'
בין השעות:  11:00-18:00

mail:info.academyart@gmail.com

כתובת: רח' המסגר 56, תל אביב – יפו .
אין עוד מקום כזה בישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים