אל תוותרו על החלום – טיפים לשחקנים מתחילים!

 

 

אל תוותרו על עצמכם

אל תוותרו על החלום !
כל יום אני מקבל פניות ושאלות כמו: " האם ללמוד משחק", "האם להגשים את החלום", "האם ללכת עד הסוף עם המשחק"?!?
חברים יקרים ברצוני להגיד לכם דבר אחד – אף פעם אל תוותרו על החלום שלכם, כל משהו מוותר על החלום הוא מוותר על עצמו.
במידה ואתם לא חיים את החיים אשר נולדתם לחיות – בסופו של דבר אתם מוותר על עצמכם. ( בתוך המילה מוותר/ת – יש מילה מוות ) .


בבקשה תלמידו את המקצוע שאתם אוהבים, לדוגמה נולדתם להיות רופאים – תלמדו רפואה, נולדת להיות שחקנים – תלמדו מחשק, נולדתם להיות אינסטלטורים – תלמדו אינסטלציה.
כל בן אדם באשר הוא נולד לחיות את החיים משלו, אל תתנו לפחדים, פוביות או "גונבי חלומות" להשפיע עליכם, אל תשאלו את השאלות: "האם זה נכון או לא נכון", "האם זה שווה או לא שווה", כן צריך לשאול "האם אני אוהב/ת את זה" ! בזמן שאתם כל בוקר תלכו לעבודה מאוד מכובדת ומאוד טובה, אך בסופו של עניין לא תהינו ממנה – ברור לכם שאתם ורק אתם תסבלו.


כאשר בגיל 90 תתעוררו ותתחילו ללמוד משהוא שאתם באמת אוהבים – יכול להיות מאוחר מדי !
נכון, יותר טוב להתחיל מאוחר מאשר אף פעם, אבל אם יש לכם הזדמנות להתחיל ללמוד מגיל צעיר – לכו על זה.
תלמדו משחק, בימוי או כל דבר אחר דווקא מגיל הצעיר – ותהינו מכל רגע, וברור לכם שצריך ללכת עד הסוף על החלום שלכם!


לכל הפוביות, פחדים או לכל "גונבי חלומות" תדליקו פרוז'קטור של 1000 W – תעלו מודעות, תלחמו ותגידו – "לא"! בשום פנים ואופן אל תתנו להם להשפיע על החיים שלכם ולהליט עבורכם, רק אתם יודעים באיזה מין אופן לחיות, כולכם מספיק אינטליגנטים כדי להבדיל בין טוב או רע , כמו כן רק אתם יודעים מה ללמוד ואיפה לעבוד.
בסופו של דבר זה חיים שלכם ואך ורק שלכם – אתם הולכים לישון על המקצוע אשר בחרתם ועם הדברים שאתם אהבתם לעשות או לא אהבתם לעשות.


ידוע לנו שיגיע יום אחד ואנו נמות! לפעמים דקה לפני המוות רואים סרטון זה מין סרט דוקו על החיים, יש בני אדם שנהנים מהיצירה הדוקומנטרית אשר הינם יצרו ובנו, הם מאושרים בגלל שחיו את החיים שלהם כמו שצריך לפי הרצון ולפי ה"אני הפנימי שלי", הם למדו, עבדו וניהולו את החיים על פי הדעות והרצון שלהם. עצוב שיש הרבה אנשים שצופים בסרטון עלוב ומסכן, סרט דוקו על איש או אישה זר או זרה שתמיד היו מרוצים את הסביבה ואת האחרים, תמיד חיפשו הצדקות ותירוצים לחוסר הצלחה ולאי התקדמות.
איזה מין חיים אתם מעדיפים לחיות? איזה סרט דוקו אתם בוחרים?

ניתן לשנות את החיים שעה לפני המוות – אך דקה לפני המוות אי אפשר לשנות!


לא משנה באיזה גיל אתם נמצאים תמיד תלמדו משהו שהנכם אוהבים. לא לוותר אף פעם על החלום!
תתרחקו מאנשים אשר גונבים לכם את החלומות, הם יכולים להיות הורים, חברים או קרובי משפחה, ובכן מאוד קשה לנו להתרחק מ"גונבי חלומות" – לצערי הם אויבים מס' 1.
הנני ממליץ לברוח מהבית או חברים מסוג זה. תתחילו לחיות את החיים שלכם – על פי התסריט הפנימי.
תתחילו את החיים שלכם בתור שחקנים, במאים, תסריטים, רופאים, כלכלנים וכ'.
אל תתנו לא לאף אחד או אחת להשפיע על החיים שלכם!!!
בבקשה אל תוותרו על עצמכם !!!

באהבה,
דים אמור.


אל תוותרו על החלום – טיפים לשחקנים מתחילים! מדוע צריך ללמוד משחק? המלצות מבמאי ומנהל ביה"ס למשחק דים אמור

אל תוותרו על החלום – תלמדו משחק – להרשמה 0503350753כל יום אני מקבל פניות ושאלות כמו: " האם ללמוד משחק", "האם להגשים את החלום", "האם ללכת עד הסוף עם המשחק"?!?חברים יקרים ברצוני להגיד לכם דבר אחד – אף פעם אל תוותרו על החלום שלכם, כל משהו מוותר על החלום הוא מוותר על עצמו.במידה ואתם לא חיים את החיים אשר נולדתם לחיות – בסופו של דבר אתם מוותר על עצמכם. ( בתוך המילה מוותר/ת – יש מילה מוות ) .בבקשה תלמידו את המקצוע שאתם אוהבים, לדוגמה נולדתם להיות רופאים – תלמדו רפואה, נולדת להיות שחקנים – תלמדו מחשק, נולדתם להיות אינסטלטורים – תלמדו אינסטלציה.כל בן אדם באשר הוא נולד לחיות את החיים משלו, אל תתנו לפחדים, פוביות או "גונבי חלומות" להשפיע עליכם, אל תשאלו את השאלות: "האם זה נכון או לא נכון", "האם זה שווה או לא שווה", כן צריך לשאול "האם אני אוהב/ת את זה" ! בזמן שאתם כל בוקר תלכו לעבודה מאוד מכובדת ומאוד טובה, אך בסופו של עניין לא תהינו ממנה – ברור לכם שאתם ורק אתם תסבלו. כאשר בגיל 90 תתעוררו ותתחילו ללמוד משהוא שאתם באמת אוהבים – יכול להיות מאוחר מדי !נכון, יותר טוב להתחיל מאוחר מאשר אף פעם, אבל אם יש לכם הזדמנות להתחיל ללמוד מגיל צעיר – לכו על זה.תלמדו משחק, בימוי או כל דבר אחר דווקא מגיל הצעיר – ותהינו מכל רגע, וברור לכם שצריך ללכת עד הסוף על החלום שלכם! לכל הפוביות, פחדים או לכל "גונבי חלומות" תדליקו פרוז'קטור של 1000 W – תעלו מודעות, תלחמו ותגידו – "לא"! בשום פנים ואופן אל תתנו להם להשפיע על החיים שלכם ולהליט עבורכם, רק אתם יודעים באיזה מין אופן לחיות, כולכם מספיק אינטליגנטים כדי להבדיל בין טוב או רע , כמו כן רק אתם יודעים מה ללמוד ואיפה לעבוד.בסופו של דבר זה חיים שלכם ואך ורק שלכם – אתם הולכים לישון על המקצוע אשר בחרתם ועם הדברים שאתם אהבתם לעשות או לא אהבתם לעשות. ידוע לנו שיגיע יום אחד ואנו נמות! לפעמים דקה לפני המוות רואים סרטון זה מין סרט דוקו על החיים, יש בני אדם שנהנים מהיצירה הדוקומנטרית אשר הינם יצרו ובנו, הם מאושרים בגלל שחיו את החיים שלהם כמו שצריך לפי הרצון ולפי ה"אני הפנימי שלי", הם למדו, עבדו וניהולו את החיים על פי הדעות והרצון שלהם. עצוב שיש הרבה אנשים שצופים בסרטון עלוב ומסכן, סרט דוקו על איש או אישה זר או זרה שתמיד היו מרוצים את הסביבה ואת האחרים, תמיד חיפשו הצדקות ותירוצים לחוסר הצלחה ולאי התקדמות.איזה מין חיים אתם מעדיפים לחיות? איזה סרט דוקו אתם בוחרים?ניתן לשנות את החיים שעה לפני המוות – אך דקה לפני המוות אי אפשר לשנות! לא משנה באיזה גיל אתם נמצאים תמיד תלמדו משהו שהנכם אוהבים. לא לוותר אף פעם על החלום! תתרחקו מאנשים אשר גונבים לכם את החלומות, הם יכולים להיות הורים, חברים או קרובי משפחה, ובכן מאוד קשה לנו להתרחק מ"גונבי חלומות" – לצערי הם אויבים מס' 1. הנני ממליץ לברוח מהבית או חברים מסוג זה. תתחילו לחיות את החיים שלכם – על פי התסריט הפנימי.תתחילו את החיים שלכם בתור שחקנים, במאים, תסריטים, רופאים, כלכלנים וכ'.אל תתנו לא לאף אחד או אחת להשפיע על החיים שלכם!!!בבקשה אל תוותרו על עצמכם !!!באהבה,דים אמור.להרשמה התקשרו :טל': 077-5518861נוסף: 050-3350753בימי א'-ה'בין השעות: 11:00-18:00מייל: info.academyart@gmail.comכתובת: רח' המסגר 56, תל אביב – יפו .אין עוד מקום כזה בישראל.#דים_אמור #לימודי_משחק #האקדמיה_לאמנויות_הבמה #בית_ספר_למשחק #DIM_AMOR

Geplaatst door ‎רשת חברתית לאמנים ויוצרים הכשרון שלי‎ op Woensdag 5 december 2018


סרטון ביוטוב – לחץ כאן


להרשמה התקשרו :
טל': 077-5518861
נוסף: 050-3350753
בימי א'-ה'
בין השעות: 11:00-18:00
מייל: info.academyart@gmail.com
כתובת: רח' המסגר 56, תל אביב – יפו .
אין עוד מקום כזה בישראל.

#דים_אמור #לימודי_משחק #האקדמיה_לאמנויות_הבמה #בית_ספר_למשחק#DIM_AMOR

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים