לידה של הצגה 'נפש יהוד', בבימוי דים אמור.

 

 

מתחילים תהליך של חזרות

הצגה 'נפש יהודי' בפעם הראשונה נערכה ב 2 באוקטובר 1982 ( מחזה 'נפש יהודי', מאת יהושע סובול).

המחזה הוצג לראשונה בתיאטרון העירוני חיפה בבימויו של גדליה בסר.


מאז 1982 אף אחד לא ביים את ההצגה ולא התעניין לעבוד עם החומר המדהים שנמצא בתוך המחזה.


לידה של הצגה 'נפש יהוד', בבימוי של דים אמור, לימודי מחשק, בית ספר למחשק

הצגה 'נפש יהודי' בפעם הראשונה נערכה ב 2 באוקטובר 1982 ( מחזה 'נפש יהודי', מאת יהושע סובול).המחזה הוצג לראשונה בתיאטרון העירוני חיפה בבימויו של גדליה בסר.מאז 1982 אף אחד לא ביים את ההצגה ולא התעניין לעבוד עם החומר המדהים שנמצא בתוך המחזה."נפש יהודי" או בשמו השני "הלילה האחרון של אוטו ויינינגר", הוא מחזה ביוגרפי, המבוסס על סיפור אמיתי מאת יהושע סובול, העוסק בפילוסוף היהודי, אוטו ויינינגר החווה זכרונות והזיות מחייו, כשהוא מוטל גוסס בחדר ששכר, לאחר שירה כדור ליד ליבו. במחזה "נפש יהודי" נזכר אוטו וחווה מחדש את רגעיו עם חבריו ברגר וקלרה באחוזה של טיץ מורו, את אימו חולת השחפת ואביו השאפתן שציפה שבנו ילך בדרך שסלל לו.במאי דים אמור ומייסד האקדמיה לאמנויות הבמה בשנת 2019 התחיל לעבוד על המחזה, דים יעשה הצגה קולנועית – הצגה תועלה בתיאטרון הסימטה, יהושע סובול ילווה את ההצגה הינו יועץ המרכזי של הצגה.דים קיבל ברכות ואישורו מיהושע סובול, בחודש 06.2019 התחיל דים אמור לעבוד על המחזה הקלאסי והיסטורי.בצילום אתם צופים התחלה של החזרות, אנו נצלם הרבה תמונות מאחורי הקלעים, מידע לידע כללי – כך נולדות ההצגות.תהליך חזרות להצגה בערך לוקח שנה, הקהל רואה את הצגה במשך של שעה וחצי ואנו עובדים שנה שלמה כדי להראות לכם סיפור ומחזה.שיהיה לנו בהצלחה.

Geplaatst door ‎רשת חברתית לאמנים ויוצרים הכשרון שלי‎ op Zaterdag 29 juni 2019

"נפש יהודי" או בשמו השני "הלילה האחרון של אוטו ויינינגר", הוא מחזה ביוגרפי, המבוסס על סיפור אמיתי מאת יהושע סובול, העוסק בפילוסוף היהודי, אוטו ויינינגר החווה זכרונות והזיות מחייו, כשהוא מוטל גוסס בחדר ששכר, לאחר שירה כדור ליד ליבו. במחזה "נפש יהודי" נזכר אוטו וחווה מחדש את רגעיו עם חבריו ברגר וקלרה באחוזה של טיץ מורו, את אימו חולת השחפת ואביו השאפתן שציפה שבנו ילך בדרך שסלל לו.


במאי דים אמור ומייסד האקדמיה לאמנויות הבמה בשנת 2019 התחיל לעבוד על המחזה, דים יעשה הצגה קולנועית – הצגה תועלה בתיאטרון הסימטה, יהושע סובול ילווה את ההצגה הינו יועץ המרכזי של הצגה.


דים קיבל ברכות ואישורו מיהושע סובול, בחודש 06.2019 התחיל דים אמור לעבוד על המחזה הקלאסי והיסטורי.


בצילום אתם צופים התחלה של החזרות, אנו נצלם הרבה תמונות מאחורי הקלעים, מידע לידע כללי – כך נולדות ההצגות.


תהליך חזרות להצגה בערך לוקח שנה, הקהל רואה את הצגה במשך של שעה וחצי ואנו עובדים שנה שלמה כדי להראות לכם סיפור ומחזה.


שיהיה לנו בהצלחה.


לימודי משחק

הלימודים באקדמיה לאמנויות הבמה של דים אמור, מנוהלים בשיטה אישית: איכות ולא כמות, רק 10 תלמידים בקורס. מה שמאפשר הנחייה אישית וצמודה . הלימודים מעוברים בהנחיית מורים ושחקנים מהשורה הראשונה: דים אמור, נתי רביץ, דפנה ארמוני, ויקטור סבג, דליה שימקו, דין מירשניקוב, נתי קלוגר, גליה ישי, בן סלע, יובל כרמי, רונה לי שמעון, אסף גולדשטיין . האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה. אין עוד מקום כזה בישראל.

שיעורים פרטיים הכנה לאודישנים פיתוח קול


להרשמה התקשרו : טל': 077-5518861 נוסף:  050-3350753

בימי א'-ה' בין השעות:  11:00-18:00

mail:info.academyart@gmail.com

כתובת: רח' המסגר 56, תל אביב – יפו . אין עוד מקום כזה בישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים