דרושות שחקניות לסרט קולנוע

 

 

 

עבודה בתעשייה

דרושות שחקניות לסרט קולנוע.
1. דרושה שחקנית בגילאים 18-23 ( נראית כבת 18 ). תיאור התפקיד: פנים נעימות סבר ונחושות מבט, ילדה אינטליגנטית בוערת בה התשוקה למדע והצלחה יש לה אש בעיניים ורכות בדיבור, יש בה מסירות עד אין קץ לאמה.
יכולת לשנות מצבי רוח.
2. שחקנית בגילאים 47 – 56 לתפקיד אימא. תיאור התפקיד: אישה שברירית וחולנית, חיוורת ורפויה, אך עם מבט נחוש בעיניים ושרידי אופי שמבצבצים מתוך מחלתה, לוחמת במהות שלה.
3. שחקנית בגילאים 20-30.
תיאור התפקיד: יפת תואר, אך אינה מביעה פיקחות יתר על המידה בעלת פנים מחודדות נולדה עם כפית זהב בפה. חייבת לרצות את אביה ולהצדיק את מעמדה.
4. שחקנית בגילאים 60-70
תיאור התפקיד: אישה בשנות ה65 לחייה. אישה אנוכית שזכתה במעמד גבוה ומנצלת אותו לטובתה. יש בה אהבה רק לנכדתה, ורשעות אכזריות ואטימות לסביבה, היא מטילה מורא על הסביבה מעצם מעמדה, אך היא עצמה לא התברכה בכישורים מיוחדים
יש לציין משרה: 1187
עבודה בתשלום
יש לשלוח 3-5 תמונות וקורות חיים
מייל: info@kisharonsheli.co.il
(רצוי לשלוח שואוריל, אך לא חובה)

אודישנים יתקיימו בקרוב.
החברים ב’הכישרון שלי’, מקבלים באופן אוטומטי פרטים מלאים למייל עבור אודישנים והצעות לשחקנים ואמנים.
הרשמה לרשת מהירה וללא עלות: http://www.kisharonsheli.co.il/
ט.ל.ח


לימודי משחק

הלימודים באקדמיה לאמנויות הבמה של דים אמור, מנוהלים בשיטה אישית:
איכות ולא כמות, רק 10 תלמידים בקורס. מה שמאפשר הנחייה אישית וצמודה .
הלימודים מעוברים בהנחיית מורים ושחקנים מהשורה הראשונה: דים אמור, נתי רביץ, דפנה ארמוני, ויקטור סבג, דליה שימקו, שמרית מלול, בן סלע, ויטלי פוקס.
האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה. אין עוד מקום כזה בישראל.

שיעורים פרטיים
הכנה לאודישנים
פיתוח קול


להרשמה התקשרו :
טל': 077-5518861
נוסף:  050-3350753

בימי א'-ה'
בין השעות:  11:00-18:00

mail:info.academyart@gmail.com

כתובת: רח' המסגר 56, תל אביב – יפו .
אין עוד מקום כזה בישראל.

 

תגובות

One comment on “דרושות שחקניות לסרט קולנוע
 1. יובל גיגי - אוגוסט 7, 2018 at 3:59 pm

  2013-2016 – השכלה תיכונית – בגרות מלאה (ביולוגיה ,מוסיקה) בקריית החינוך ע"ש אהרון קציר ברחובות. ביולוגיה כמקצוע מדעי הכולל עבודת חקר וריכוז מידע בגרפים וטבלאות תוך מיומנות בתכנת האקסל , כמו כן מקצוע זה הקנה לי הרגלי למידה נכונים וכן התמודדות עם חומר נרחב. במקצוע מוסיקה – נלמדה תיאורית המוסיקה וכן תורת המוסיקה- שירים ויצירות מתקופות שונות, עולם הבמה, חלק נרחב היו ההרכבים המוסיקאליים וכן יצירת עיבודים לשירים שונים, הופעות בקונסרבטוריון וטקסים, וכן ביקור בקונצרטים ובאופרות על בסיס שבועי. החלק העיקרי שלי במגמה היה השירה, דבר אשר אני עדיין לומדת ומפתחת באופן מקצועי בשעורי פיתוח קול.את הבגרות סיימתי בהצטיינות יתרה לימודית וחברתית. מתמטיקה 4 יחידות לימוד, אנגלית ביולוגיה ומוסיקה 5 יחידות לימוד.
  ניסיון מקצועי:
  • לאורך כל ילדותי השתתפתי במסגרות משחק ושירה בהם גם התנסיתי בקריינות והנחייה, תחילה בבימת הנוער העירונית ולאחר מכן במסגרת "קול ראשון".
  • במהלך שנותיי כתלמידה בתיכון , בתקופות הקיץ הייתי מדריכה בקייטנת "חלומות" מה שכלל בניית מערכי שיעורי וכן עשיית פעילויות מגוונות לילדים בגילאים שונים.
  • בתיכון השתתפתי בתוכנית "יזמים צעירים" במכון ויצמן – שם יצרנו ושיווקנו מוצרים לפיתוח .
  • התנדבות בביה"ס "לוטם" בו לומדים ילדים אשר נמצאים על הספקטרום האוטיסטי , שם התמודדתי בסיטואציות לא פשוטות להיות להם לעזר, במתן תמיכה פיזית ורגשית.

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים