לסרט קולנוע “קוים אדומים” דרושים שחקנים

 

 

 

עבודה בתעשייה

לסרט קולנוע “קוים אדומים” מאת שיר אלדד, דרושים שחקנים.

 

דחוף!!!! לפיצ’ר עצמאי ( סרט קולנוע ) דרושים שחקנים.

אודישנים מחר בין השעות 15:00 – 19:00 – חובה באופן מיידי לשלוח את הקורות חיים ו3-5 תמונות.

תפקידים ראשיים בלבד.

עבודה בתשלום!

תיאור התפקיד :

שחקנית בגיל 20 – 27 ( מראה 25 ) איה- בת 25. יפה וקטנת ממדים. נראית קטנה מכפי גילה. ילדה טובה, שמרנית, עדינה, ומחושבת. היא חסרת ביטחון ומרגישה שקופה.

שחקן בגיל 19-25 (מראה גיל 17-18 ) אריאל- בן 17. שרירי, בעל ביטחון עצמי גבוה, מרדן, חכם, אמיץ ואסרטיבי. בא מבית מבוסס אך הוריו נותנים לו חופש לפעול כפי שהוא רואה לנכון.

שחקנית בגיל  19-25  (מראה 17-18) דנה- בת 17, טום בוי, בעלת שיער כחול, מוחצנת, צינית ובעלת ביטחון עצמי גבוה. היא חלק מהחבורה. מתייחסים אליה כמו אחד מהחבר’ה, שווה בין שווים ולא כצלע הנשית העדינה.

שחקן בגיל 19-25 ( מראה 17-18 ) אבנר- בן 17, צנום, נגרר וקצת היפראקטיבי. חסר ביטחון עצמי וכיוצא מזה חייב תמיד לזוז ולדבר. הוא תמיד מנסה להיות חלק גדול יותר מהחבורה, אין לו בטחון שהוא חלק חשוב ושווה כמו אריאל.

שחקן בגיל  24- 30 ( מראה 27 ) תומר- בן 27 עובד בניידת עלם. נראה טוב, מתנשא וחושב שרק הוא יצליח להציל את הנערים המשוטטים.

שחקנית בגיל  30-40 ( מראה 35 ) מלכי- בת 35. עובדת בניידת עלם. בעלת משפחה ועובדת בניידת מרצונה הטוב. לפעמים היא ״נחמדה״ מידי.

שחקן בגיל 23-30 (מראה 26 ) נתן- בן 26, ברמן, למד עם איה בתואר וקצת דלוק עליה. הם נפגשים כשאיה עם החבורה ונתן מנסה לדבר איתה תוך כדי שהיא מנסה להסתיר את ז שהיא מסתובבת עם חבורת ילדים בני 17.

אודישנים ביום 24.01.2019 החל משעה 15:00 – 19:00.

יש לציין משרה:010145

לשחקנים מקצועיים בלבד!

*תפקידים מיועדים לשחקנים מקצועיים בלבד ( בלוגרים של 3 שנים ו/או 5 קורסים שנתיים ) .

עבודה בתשלום

עבודה בתשלום

יש לשלוח 3-5 תמונות וקורות חיים

מייל: info@kisharonsheli.co.il

(רצוי לשלוח שואוריל, אך לא חובה)

החברים ב’הכישרון שלי’, מקבלים באופן אוטומטי פרטים מלאים למייל עבור אודישנים והצעות לשחקנים ואמנים.

הרשמה לרשת מהירה וללא עלות: http://www.kisharonsheli.co.il/

ט.ל.ח


תקציר מורחב:
איה היא עובדת סוציאלית צעירה שעדיין לא הצליחה למצוא את עצמה בחיים. היא בת 24 אבל נראית בת 17 ואפילו בעבודתה החדשה בניידת לעזרה לנוער של עמותת “עלם” היא לא מצליחה להביא את עצמה לידי ביטוי.
איה מתוסכלת מזה שהסביבה מתייחסת אליה כאל בת נוער ולא כאל אדם בוגר. גם כעובדת בניידת הממוקמת בכיכר ציון שבירושלים, היא נדרשת להכין תה ולנקות ואפילו כשיש קריאה לדקירה, היא זאת שמשאירים אותה לבדה לשמור על הניידת.
היא מחליטה להתרחק קצת מהניידת ומתיישבת על ספסל חסר משענת בכיכר ציון. הכיכר נטושה אחרי שכולם רצו לאזור הדקירה. היא שקועה בתוך עצמה כשאריאל, אחד הנערים המשוטטים ברחוב בשעה מאוחרת, מתיישב לידה.
אריאל מצליח להצחיק את איה והיא נהנית בחברתו אך כששני חבריו, דנה (בת 17, טום בוי ששערה כחול) ואבנר (בן 17, צנום, נגרר ופטפטן) מצטרפים, היא קולטת פתאום שאלו הנערים שהיא אמורה לעזור להם במסגרת עבודתה.
איה יודעת שהיא צריכה לספר לחבורה מי היא באמת אך לראשונה מזה הרבה זמן היא מרגישה אהובה ונצרכת. עולמם מושך אותה ושקר נוסף על שקר, אבל היא מבינה שמעולם לא הרגישה חופשיה כל כך. היא מצטרפת ללילה מטורף ועושה דברים שלא חלמה שתהיה חלק מהם.
לאורך הלילה איה אוספת רמזים ומבינה שגם אריאל שומר סודות. היא חושדת שהחבורה קשורה לדקירה מתחילת הערב אבל לא מעיזה לשאול.
כשמגיע רגע האמת איה צריכה להחליט מה הקו האדום שלה. האם להמשיך עם זה עד הסוף ולמצוא את השייכות שתמיד יחלה לה?
או האם היא נאמנה לחברה ולחוקיה -אלה שנידו אותה וראו בה “שקופה”?
האם יש גבול למה שהיא מרשה לעצמה להיות חלק ממנו?
והאם יש דרך חזרה מהשקר?

לימודי משחק

הלימודים באקדמיה לאמנויות הבמה של דים אמור, מנוהלים בשיטה אישית:
איכות ולא כמות, רק 10 תלמידים בקורס. מה שמאפשר הנחייה אישית וצמודה .
הלימודים מעוברים בהנחיית מורים ושחקנים מהשורה הראשונה: דים אמור, נתי רביץ, דפנה ארמוני, ויקטור סבג, דליה שימקו, סשה דמידוב, בן סלע, ויטלי פוקס, רונה לי שמעון.
האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה. אין עוד מקום כזה בישראל.

שיעורים פרטיים
הכנה לאודישנים
פיתוח קול


להרשמה התקשרו :
טל': 077-5518861
נוסף:  050-3350753

בימי א'-ה'
בין השעות:  11:00-18:00

mail:info.academyart@gmail.com

כתובת: רח' המסגר 56, תל אביב – יפו .
אין עוד מקום כזה בישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים