מה הם התכונות אשר מאפיינות שחקן טוב ?

 

 

 

מאת דים אמור

כמו בכל דבר בחיים, יש טובים פחות ויש יותר, גם כשזה מגיע אל אולם האומנות והמשחק – יש אנשים שיכולות המשחק שלהם גבוהות יותר באופן טבעי, ויש כאלה שצריכים לעבוד קשה יותר – להלן כמה תכונות חובה שיהיו לך בשביל להצליח בעולם המשחק :

יכולות אלתור

שחקן טוב חייב לדעת לאלתר כמו שצריך, בין אם מדובר על מצב של בלק אוט ובין אם מדובר על יכולת אלתור בהתאם לראיית המרחב בעת ההצגה \ תסריט – השחקן חייב לדעת להפוך מצב מביך למצב אומנותי, זו יכולת שאפשר בהחלט לפתח עם הניסיון.

ייחוד

כדי להתבלט ולהגיע רחוק בעולם המשחק חייבים ייחוד מסויים, לא כל אחד יכול להיות שחקן מצליח, אבל המינימום הנדרש הוא איזשהו ייחודיות ואתנטיות שמתקשרות אך ורק לאותו השחקן.

הייחוד יכול להיות בכריזמה, הבעות פנים מסוימות, גימיקים של השחקן ועוד….

אמביציה

רצון הוא חלק בלתי נפרד מההצלחה, אם אתה לא מספיק רוצה את זה, אתה פשוט לא תצליח ! שחקן חייב להיות "רעב" בכל רגע נתון, גם ברגעים קשים (ויש כאלה)

דמיון רחב

כל שחקן חייב להשתמש בדמיון שלו בכל סצינה, בעזרת הדמיון אפשר להיכנס לנעליים של הדמות ולהרגיש אותה בצורה טובה יותר.

ברגע שאנחנו נמצאים בתוך הדמות אנחנו ללא ספק יכולים להרגיש אותה יותר ולהעביר את את המסר בצורה משכנעת יותר.

התמדה ולמידה

כיום לא מספיק רק כישרון למשחק, חייבים ללמוד במקומות הנכונים בשביל להבטיח הצלחה ! למידה במסגרת לימודים של משחק (בית ספר למשחק) חייבת להיות במקום מקצועי ואיכותי אשר מלמד את כל יסודות המשחק עם מורים מוכשרים ומובילים בתחום.


לימודי משחק

הלימודים באקדמיה לאמנויות הבמה של דים אמור, מנוהלים בשיטה אישית:
איכות ולא כמות, רק 10 תלמידים בקורס. מה שמאפשר הנחייה אישית וצמודה .
הלימודים מעוברים בהנחיית מורים ושחקנים מהשורה הראשונה: דים אמור, נתי רביץ, דפנה ארמוני, ויקטור סבג, דליה שימקו, סשה דמידוב, בן סלע, ויטלי פוקס, רונה לי שמעון.
האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה. אין עוד מקום כזה בישראל.

שיעורים פרטיים
הכנה לאודישנים
פיתוח קול


להרשמה התקשרו :
טל': 077-5518861
נוסף:  050-3350753

בימי א'-ה'
בין השעות:  11:00-18:00

mail:info.academyart@gmail.com

כתובת: רח' המסגר 56, תל אביב – יפו .
אין עוד מקום כזה בישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים