מונולוגים גרבים קזבלן

ilg;ui;guij;

 

 

קזבלן

מחזה: קזבלן
מאת: יגאל מוסינזון 
דמות: קזבלן

היא שיקרה לי בפנים,
ג'וש, ואאלק היא בלב שלי חזק . אמרה לי בבית ההוא בין העצים – יש מורה לאנגלית. אתה לא דומה למורה לאנגלית ג'וש. מה אתם מסתכלים עליי כמו חתול על השמנת? יאללה שימו אזיקים קחו את קזה לקלבוש. נו תגיד אני רצחתי אותו ,כמו בעיבדיס עם הקצף על השפתיים ג'וש, שלוף ודקור שלוף ודקור או שאתה הורג או שהורגים אותך.
זוז !עזוב אותי ! איפה המצפון שלי ??? מה אתה יודע בכלל חתיכת חוק יבש שכמותך ? היית פעם מרוקאני מלוכלך שכל נערה ברחוב מרימה את האף למעלה כאילו אתה פח אשפה מזוהם . הרגשת איך הרחוב מסתכל עליך בבוז כאילו היית חתיכת אפס גועלית אה גו'ש? ספר להם איך הצלתי את החיים שלך איך סחבתי אותך על הגב כמו שמרחק מפה עד שיכון צמרת , איך ביחד בנינו מולדת חדשה. מצחיק מה?
מצחיק לשמוע משוורצה מרוקאני מקזה שהוא נלחם על מולדת חדשה? כן כן כן מולדת חדשה !!! כל אלו החברים שלי לאחר המלחמה מי שהזמין אותי לביתו להוריו , לשמוע איך מנגנים תקליטים בפטיפון שמה על המרבדים והכורסאות , והאמא הטובה והמתוקה שלו מביאה תה , תה צח בכוס נקיה על מפה נקייה ?! איש לא הזמין ! קזבלן נמחק- אתם שומעים ? קזבלן לא מת בקרבות , קזבלן ממשיך לחיות אבל הוא חיי גרוע מכלב מדוע? הא , אתם שואלים מדוע !?! זה בגלל שהראש שלי מתפוצץ , בגלל שקזבלן היה טוב לפוצץ גדרות תייל , להסתער, לחלץ פצועים, אבך לא טוב בשביל לשתות תה עם אותם החברים. אתם מבינים קזה טוב בשביל לשפוך את הדם שלו , את המעיים שלו החוצה על התיל אבל הוא לא טוב בשביל לשתות תה בחברה הגונה..
אתה אל תפסיק אותי 6 שנים אני מחכה לצעוק את זה , 6 שנים .

* לשימוש אישי בלבד.

להרשמה התקשרו:

טל׳: 077-5518861
נוסף: 050-3350753
שעות הפעלות:
בימי : א׳-ה׳ בלבד
בין השעות:
10:30-18:30
קורס מתקיים:
רח' המסגר 56. תל אביב – יפו.

האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה.
אין עוד מקום כזה בישראל.

מסלול לימודים

מידע למתעניין

בוגרים

גלריה

הרשמה

כתבו לנו


נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים