מונולוג נשים מתוך המחזה רומנטיקאים

האקדמיה לאמנויות הבמה

מאגר מונולוגים

ilg;ui;guij;

 

 

רומנטיקאים

מחזה: רומנטיקאים
מאת: חנוך לוין
דמות: פוגרלקה


יש לי בת דודה מצד הבעל השני של הדודה, אבל אין לי שום קשר איתה. את חושב שהיא שלחה פתאום קולונל מהצי השישי להודיע לי משהו? או להביא חבילה? הרי כל מה שיש באמריקה יש היום גם פה. עברו הימים שהיו שולחים נקניק וקופסאות קפה או מעילי גשם, למרות שמעיל גם חדש לא היה מזיק לי, שלי התבלה לגמרי החורף! איזה חורף זה היה, אם אר לא היה צורך להרטיב את המעילי גם הם היו נשמרים, אבל כשהולכים עם מעיל בגשם ויש הרבה גשם- השנה השמיים לא חסכו עלינו- אז זה מה שקורה.
הו, הנה הנעלי בית. ניקח מהקולונל את המעיל הנקניק והקפה. אולי הביא גם איזה סוודר חם. את חושב שאני צריכה להזמין אותו להיכנס? הלא הוא בא רק לתת וללכת, מה יש לו לעשות אצלי? בטח ממהר לזונות, הפר-הרבעה הצבאי, אין לו עניין הכוס תה אצל בת דודה חולה וזקנה מצד הבת דודה של הבעל השני של הדודה. ומה הוא בכלל לבת דודה, בטח שכן, מי יודע אם לא כושי. זה מה שאני צריכה עכשיו- כושי !!! הבת דודה הזאת מתחילה להרגיז אותי כהוגן. שולחים כושי בלי להודיע, והכושי עצמו לא מצלצל קודם. ישר מופיע. ואיך אדע אם באמת הביא הכל ולא פתח את החבילה וזלל את הנקניק והקפה לעצמו. והחליף את המעיל. ואולי בכלל הגיע לכאן עם הזונה, יצאו להם לטיול, אמר לה- בואי נשתה תה ועודה את הבת דודה האידיוטית -תה ועוגה הוא יקבל אצלי! בחיי שאני חוטפת לו את החבילה מהיד וטורקת לכושי ולזונה את הדלת בפרצוף. ואם תיתפס להם האצבע, שהצי השישי ישלם!


להרשמה התקשרו:

טל׳: 077-5518861
נוסף: 050-3350753
שעות הפעלות:
בימי : א׳-ה׳ בלבד
בין השעות:
10:30-18:30
קורס מתקיים:
רח' המסגר 56, תל אביב – יפו.

האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה.
אין עוד מקום כזה בישראל.

נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים