מונולוגים נשים החיצים של קופידון

ilg;ui;guij;

 

 

החצים של קופידון

מחזה: החיצים של קופידון

מאת: יוסי הניג

דמות: חני

חני: (בהתרגשות) בוודאי שעשיתי, תראי.. באותם ימים להיות לסבית זה היה משהו מאוד מאוד חריג בחברה, לא שהיום לא, אבל אז הרבה יותר, לי באופן אישי לא הייתה בעיה עם זה, תמיד עשיתי מה שבאלי ושמתי קצוץ על כולם, כבר אז הייתי לסבית מוצהרת, אבל היא על אף שבתוכה היא ידעה שהיא כזאת, ועל אף שהיא גם אהבה אותי בעוצמות.. (שותקת ומהרהרת) ושתביני התחיל בינינו קשר.. היינו נפגשות בסתר, הייתה משיכה.. אהבנו בטירוף.. אבל על אף הכל היא באה אלי יום אחד ואמרה: "חני.. זה לא את.. זה אני, אני פשוט לא מסוגלת לעשות את זה להורים שלי, מספיק מה שהם עברו בשואה, ובכלל אני לא בנויה להתמודד עם הסטיגמה החברתית הזאת של להיות לסבית.." וזהו ככה זה נגמר, (בוכה) את לא תאמיני היא עזבה את הלימודים כדי לא לראות אותי יותר..
( פאוזה )
היה לי מאוד קשה לקבל ולהשלים עם זה, בכיתי בלי סוף, ובסוף קברתי את זה עמוק בפנים, מאז לא חוויתי שוב כזאת אהבה, אני מאמינה שהיא הייתה הזיווג שלי משמים, אבל לצערי זה התפספס שלא באשמתי.
(פאוזה)
לא יודעת..  פתאום זה צף.. סיפרת שאת מאוהבת וראיתי איך העיניים שלך זהרו כשאמרת את השם זוהר, ואולי גם יש משהו בדוגמנית הזו זוהר שצילמת הזכיר לי אותה… לא יודעת. זה פשוט יצא החוצה…

* לשימוש אישי בלבד


להרשמה התקשרו:

טל׳: 077-5518861
נוסף: 050-3350753
שעות הפעלות:
בימי : א׳-ה׳ בלבד
בין השעות:
10:30-18:30
קורס מתקיים:
רח' המסגר 56. תל אביב – יפו.

האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה.
אין עוד מקום כזה בישראל.

מסלול לימודים

מידע למתעניין

בוגרים

גלריה

הרשמה

כתבו לנו


 

 

נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים