מונולוגים נשים התרוממותו של בנו כופתא בוכתא

ilg;ui;guij;

 

 

התרוממותו של בנו כופתא בוכתא

מחזה: התרוממותו של בנו כופתא בוכתא 
מאת : אלברט אינוראטו 
דמות: הילדה

אתמול בלילה אני שפכתי עלי טונות של ספאגטי. הרוטב השפריץ על החולצה הלבנה שלי, ועל החצאית הכחולה שלי; וזה היה רוטב סמיך כזה, עם פלפלים וחת'כות בשר בפנוכו. זה היה ברדק שלם. ודוני, הבן-דוד שלי, ניגב את הכל. הוא מטריף. בן עשרים, ומשרת בחיל-הים. הוא לקח את המפית שלו. היה עליה כתמים אדומים מן הפה שלו, וניגב לי את החולצה.
ניגב וניגב, לא לחץ יותר מדי, אבל מספיק חזק. אז לקח מפית אחרת, זאת של אחי, וניגב את החצאית שלי. ניגב וניגב, כשהוא עושה כזה סיבוב קטנצ'יק באזור בין-הרגליים . לדוני יש ידיים גדולות כאלה, עם המון שיער על הפרקים, והוורידים שלו מאוד עבים כאלה. גם אצבעות שלו עבות, וכזאת המצעית ארוכה וכבדה. אני חולמת על ידיו של דוני עושות סיבובים באזור בין הרגליים שלי.
כשדוני גמר לנגב אותי, חייכתי לו, והעיניים שלו, הן כאלה שחורות, נהיו גדולות. כשאמא לא הסתכלה לרגע, נתתי לאצבעות שלי לטייל להן. ראיתי את הגבעה הגדולה במכנסיים שלו, מתנפחת ומתנפחת. ואז, כשאמא פינתה את השולחן, שפכתי עליו את הצלחת עם הכופתאות. בזמן שהיא הייתה במטבח, דוני ליקלק את זה עם הלשון שלו. אמא תפסה אותו על חם ונתנה לו כהוגן. אבא'לה צחק. דוני רץ לאמבטיה והקיא את הכל, כמו בתולה. אני שיניתי את דעתי בקשר לדוני. אניח חושבת שהוא סתם דפוק אחד.
* לשימוש אישי בלבד

להרשמה התקשרו:

טל׳: 077-5518861
נוסף: 050-3350753
שעות הפעלות:
בימי : א׳-ה׳ בלבד
בין השעות:
10:30-18:30
קורס מתקיים:
רח' המסגר 56. תל אביב – יפו.

האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה.
אין עוד מקום כזה בישראל.

מסלול לימודים

מידע למתעניין

בוגרים

גלריה

הרשמה

כתבו לנו


נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים