מונולוג גברים מתוך המחזה השגחה

האקדמיה לאמנויות הבמה

מארג מונולוגים

ilg;ui;guij;

 

השגחה

מחזה: השגחה
מאת: יוסי הניג
דמות: מר כהן


 (ניגש אליה ומתיישב לידה, המטפלת יוצאת, מדבר בכנות) את יודעת אנה .. הלוואי ויכולתי להרשות לעצמי לשפץ את המקום ולקנות הכל חדש, אבל האמת היא שקשה לי לעמוד בכל ההוצאות האדירות כשאין מספיק הכנסות.. את זוכרת שהגעת לכאן לפני 3 שנים וחצי, אחרי ששום מקום לא הסכים לקבל אותך עם הכנסה קטנה מביטוח לאומי ונכות חלקית מהרשות לנרדפי הנאצים, הסתכלת לי בעניים בחוסר אונים והתחננת שאקבל אותך?

מר כהן: אז שתדעי, כלכלית אסור היה לי לקבל אותך.. אבל המצפון לא נתן לי לשלוח אותך, ואם כל זה שידעתי שאצטרך לממן חלק מהשהות שלך כאן קיבלתי אותך, כי לא הכל זה כסף בחיים, ואת לא היחידה כאן שלא מכסה את העלויות, הלב פשוט לא נותן לי לשלוח אנשים לרחוב, אני עושה זאת באהבה, אבל עם אהבה אי אפשר לקנות טוסטר צנימים חדש אנל'ה, ועם אהבה גם אי אפשר לשלם חשבונות.. לאחרונה המצב הכלכלי של המקום ממש בקשיים, וזה מאוד מדאיג אותי ומדיר שינה מעיניי.

* לשימוש אישי בלבד

להרשמה התקשרו:

טל׳: 077-5518861
נוסף: 050-3350753
שעות הפעלות:
בימי : א׳-ה׳ בלבד
בין השעות:
10:30-18:30
קורס מתקיים:
רח' המסגר 56. תל אביב – יפו.

האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה.
אין עוד מקום כזה בישראל.

מסלול לימודים

מידע למתעניין

בוגרים

גלריה

הרשמה

כתבו לנו


נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים