מונולוג גברים מתוך המחזה מאין באת

האקדמיה לאמנויות הבמה

מאגר מונולוגים

ilg;ui;guij;

 

 

מאין באת

מחזה: מאין באת
מאת: יוסי הניג
דמות: ליאון


(בטלפון) אז אתה שומע.. היינו אתמול במועדון "אבולושן" היה מהמם.. כן.. היה די.ג'י חדש.. משלנו.. מה זה יפיוף שחבל לך על הזמן.. מה אתך מתוק? כן.. כן.. (מישהי מהצד קמה אל ליאון מנסה לומר לו משהו ומצביעה על השיער שלה שנמצא בתהליך צביעה עם ניירות כסף, ליאון לחבר) רגע.. רק רגע.. (לאישה) זה בסדר.. אל תדאגי.. (ממשיך בשיחה) כן.. נו? (צוחק) מה אתה אומר? ככה הוא הבריז לך? אני אומר לך היום הצעירים מחפשים רק סטוצ'ים.. כן.. כן (שוב אותה גברת קמה לליאון, הפעם היא יותר עצבנית ומצביעה על הראש בלחץ, ליאון לחבר) טוב מוקי מתוקה.. אני כבר חוזר אליך.. יש קצת לחץ במספרה. (מנתק, אומר לגברת) מה את בלחץ חני? מה? מה קרה מתוקה?

חני.. חני.. תירגעי.. שנייה מתוקה.. הכל בסדר נשמה.. אני איתך עוד שנייה (מסיים עם הגברת עם הפן, משחק לה עם השיער ואומר לה) יצא לך פצצה.. נראה לי רק בעלך רואה אותך ככה ישר נדלק.. שימי סדינים חדשים הלילה, תשמעי לליאון..

עם התספורת, הצבע והפן, בשבילך מתוקה רק 250..

* לשימוש אישי בלבד

להרשמה התקשרו:

טל׳: 077-5518861
נוסף: 050-3350753
שעות הפעלות:
בימי : א׳-ה׳ בלבד
בין השעות:
10:30-18:30
קורס מתקיים:
רח' המסגר 56. תל אביב – יפו.

האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה.
אין עוד מקום כזה בישראל.

מסלול לימודים

מידע למתעניין

בוגרים

גלריה

הרשמה

כתבו לנו


נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים