מונולוג גברים מתוך המשרד

האקדמיה לאמנויות הבמה

מאגר מונולוגים

ilg;ui;guij;

 

המשרד

מחזה: המשרד
מאת: גרג דניאלס
דמות: מייקל סקוט


לעצור הכל! קדימה, כולם לחדר הישיבות! לא איכפת לי אם אתם הומוסקסואלים או סטרייטים או לסביות או שמנים. כנסו לפה עכשיו!
בחיים לא הייתי קורא לאוסקר פאגי אם הייתי יודע… אני מתכוון, אתה לא תקרא לבן אדם מפגר "מפגר", זה טעם רע. אתה תקרא לחבר שלך "מפגר" כשהוא יתנהג כמו מפגר. אני מחשיב את אוסקר חבר שלי.
אתם ידעתם שהמשמעות של המילה "עליז" הייתה פעם "שמח"? והיום המשמעות של המילה הזאת היא גבר שעושה אהבה עם גבר אחר. כולנו הומואים – הומוספיאנס.
אנשים "עליזים" הם לא בהכרח מי שאתם חושבים שהם, אני מתכוון, כל אחד יכול להיות "עליז". אנשי עסקים, לדוגמא, סוחרי עתיקות, או ספרים או…אפילו רואי חשבון. אוסקר, למה שלא תנצל את ההזדמנות הרשמית הזאת לצאת החוצה מול כולם. בכל דרך שתבחר לעשות את זה. קדימה. קום. אני עושה את זה בשבילך.
אני מבין שאתה קצת מתבייש, בוא נתחיל עם מישהו אחר. אנג'לה, מה איתך? אני בטוח שבתקופת הלימודים היו לך כמה התנסויות לסביניות. זה בסדר, זה קורה להרבה נשים.
אני???כן, בטח, ממש!!! ואני לוקח את זה בתור מחמאה. אני פשוט נהנה להראות טוב…
רגע, רגע, רגע, לא הבנת אותי. המסר היחיד שאני מנסה להעביר פה הוא: "עליז זה טוב". תראה, אם אני הייתי עליז תאמין לי שאני הייתי הדיווה הכי צעקנית שתפגוש בחיים שלך, אני הייתי מוביל את מצעד הגאווה מכוסה בנוצות ופשוט הייתי מנופף בדגל הצבעוני הזה שלכם.
עצור, עצור, עצור! אני מתכוון להביע עמדה נחרצת. אתה מוכן? אני רוצה לקרב אותך אלי אוסקר. אנחנו הולכים לקבוע עובדה. אני ואתה הולכים לקבוע עובדה. ביחד. אוסקר, אתה חבר שלי וזה בסדר שאתה עליז. ולא איכפת לי מי רואה את זה. בוא אלי חבר. אתה חבר שלי ואני מצטער שקראתי לך פאגי… אני רוצה שתצרבו את זה עמוק לתוך הזיכרון שלכם, וכל פעם שתיכנסו לתוך המשרד הזה תזכרו את התמונה הזאת…
זהו…עשיתי את זה…
אני עדיין כאן! כולנו עדיין כאן…
אויש נו באמת!!! תעזוב אותי!!!

* לשימוש אישי בלבד

להרשמה התקשרו:

טל׳: 077-5518861
נוסף: 050-3350753
שעות הפעלות:
בימי : א׳-ה׳ בלבד
בין השעות:
10:30-18:30
קורס מתקיים:
רח' המסגר 56. תל אביב – יפו.

האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה.
אין עוד מקום כזה בישראל.

מסלול לימודים

מידע למתעניין

בוגרים

גלריה

הרשמה

כתבו לנו


 

 

נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים