מוגולוג נשים מתוך המחזה ליזיסטרטה

האקדמיה לאמנויות הבמה

מאגר מונולוגים

ilg;ui;guij;

 

 

 

שירת הלוויתן

מחזה: ליזיסטרטה
מאת: ענת גוב
דמות: מאדאם שרמוטוס


כמו שלמדנו, הגברים מתחלקים לשני סוגים. אלה שעושים ואלה שמדברים על זה. בדרך כלל אלה שעושים את זה לא מדברים על זה ואלה שמדברים על זה לא עושים את זה. ויש את אלה שלא מדברים על זה ולעומת זאת גם לא עושים את זה מי יודע מה…

אז הם הולכים להרוג . הקירבה אל המוות מרגשת אותם. ככה הם מפצים את עצמם על זה שסוד יצירת החיים נמנע מהם וניתן לנשים. התחרות אינה קלה. להפריד אותם מהמלחמה זה כמו להפריד ילד מהצעצוע האהוב עליו, שגם אם הוא כבר קרוע ומסריח הוא לעולם לא יוותר עליו מיוזמתו. דרוש כאן לחץ פיזי מתון… לכן כמה שנהיה יותר טובות ב…זה, כמו שאתן קוראות לזה בחברה הגבוהה, הסיכוי שלנו לנצח יהיה יותר גדול. ובכן הדרך היעילה ביותר להשתכלל במין היא להחליף בנינו מתכונים. כלומר כל נקודה רגישה שגילינו בגוף של הגבר, או שלנו מיד להעביר הלאה לחברות. טובבב מי רוצה להתחיל ? אני רואה שאנחנו ביישניות.. טוב נתחיל מהתנוחה האלמנטארית, בטן לבטן. קומי בובה .את שכבי נא. יו און טופ אוף הר. היתרון האיכותי המדויק של התנוחה הזאת טמון בחיכוך המדויק של הקליטוריס. כולכן יודעות איפה הקליטוריס כן? קליטוריס? הלו? יש מישהו בבית? יש צדיקה אחת בסדום שיודעת מה זה קליטוריס? אני מזועזעת מהבורות שלכן אוקיי אין לי ברירה אלא לעבור למפות. וכאן למעלה, מתחת לגבעונת הקטנה, מסתתרת הנון צדיק הסודית שלנו… האוצר הגנוז שמעיף אותנו לשמים ה-קלי-טו-ריס הנה כאן. מי שמצליח להגיע אליו, מרגיש כמו אלוהים… אין הנאה גדולה יותר לגבר, מלהביא את האישה לשתות את השמיים. זאת תמצית הגבריות.. ונעבור לנקודת הג'י של הגבר, אחרי.

* לשימוש אישי בלבד

להרשמה התקשרו:

טל׳: 077-5518861
נוסף:  050-3350753
שעות הפעלות:
בימי : א׳-ה׳ בלבד
בין השעות:
10:30-18:30
קורס מתקיים:
רח' המסגר 56, תל אביב – יפו.

האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה.
אין עוד מקום כזה בישראל.

22

נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים