מונולוג נשים מתוך המחזה ביבר הזכוכית

האקדמיה לאמנויות הבמה

מאגר מונולוגים

ilg;ui;guij;

 

 

ביבר הזכוכית

מחזה: ביבר הזכוכית
מאת: טנסי ויליאמס
דמות: אמנדה


ובכן, מה נעשה בשארית חיינו?

נשב בבית ונסתכל בתערוכות שברחוב? נשתעשע בביבר הזכוכית שלנו, יקירתי? נקשיב בלי סוף לאותם תקךיטים ישנים שהשאיר לנו אבא שלך למזכרת של כאב?

קריירה בעסקים כבר לא תהיה לנו- ויתרנו עליה, מפני שגרמה לנו להפרעות בעיכול!

מה נותר לנו, להיות תלויים באחרים כל ימי חיינו? אני יודעת טוב מאוד מה הוא סופן של נשים לא נשואות שאינו מוכנות לשום מקצוע או עמדה בחיים, ראיתי נשים מעוררות רחמים כאלה בדרום- בתולות זקנות שבקושי סובלים את קיומן, החיות בחסותם של בעל האחות או אשת האח!- תקועות בתוך איזו מלכודת עכברים בצורת חדר וכל גיס מעודד אותן לצאת ולבקר בביתו של השני. – נשים קטנות, הדומות לציפורים ללא קן- אוכלות לחם חסד ומושפלות כל ימי חייהן! זהו העתיד שציירנו לנו בדמיוננו? אני נשבעת לך, זוהי האפשרות היחידה שעולה על דעתי בכלל! לא כל כך נעים לחשוב על זה, נכון?

מובן מאליו, יש בחורות שמתחתנות. לורה, את אף פעם לא חיבבת איזה בחור?

* לשימוש אישי בלבד

להרשמה התקשרו:

טל׳: 077-5518861
נוסף: 050-3350753
שעות הפעלות:
בימי : א׳-ה׳ בלבד
בין השעות:
10:30-18:30
קורס מתקיים:
רח' המסגר 56, תל אביב – יפו.

האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה.
אין עוד מקום כזה בישראל.

לימודי משחק

הלימודים באקדמיה לאמנויות הבמה של דים אמור, מנוהלים בשיטה אישית:
איכות ולא כמות, רק 10 תלמידים בקורס. מה שמאפשר הנחייה אישית וצמודה .
הלימודים מעוברים בהנחיית מורים ושחקנים מהשורה הראשונה: דים אמור, נתי רביץ,דפנה ארמוני, בן סלע, ויטלי פוקס, יוסף אלון, דליה שימקו, מיכאל קייט, פאולו א.מאורה.
האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה. אין עוד מקום כזה בישראל.

שיעורים פרטיים
הכנה לאודישנים
פיתוח קול

נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים