מונולוגים נשים הכלה וצייד הפרפרים

ilg;ui;guij;

 

 

הכלה וצייד הפרפרים

מחזה: הכלה וצייד הפרפרים
מאת: ניסים אלוני
דמות: מי

שלום! מה, מה, מה? אה! צריכה להיות חתונה שלוש שנים אנחנו מדברים על חתונה שלוש שנים מאז הקונצרטו לחליל בירושלים כשהוא היה בטוח שהיום שלו מתקרב.. הוא חלילן החתן שלי אבל הוא חלילן רע עם חלום שלא יתגשם לעולם וזה לא משהו שטועמים הו לא!
אוכלים את זה כול יום במשך שלוש שנים וזה נשאר בגוף, צומח מקבל צורה עיניים זה נעשה גוף בתוך גוף כן. אתה יודע החתן שלי לא קורא בשמי הוא מנגן את שמי מי מי מי מי לפעמים ברוך מי ולפעמים כאשר בתזמורת פוקע מיתר מי! מי! מי! מי!
ויש ימים שבהם הוא בטוח שכול נתכנסו ביניהם חרש לדחות את היום בו התזמורת תנגן בחליל אי אפשר להבחין שהוא מנגן מי זה נשמע יותר כמו רה רה רה… אבל קורה גם כן שהוא מושך את שמי מושך ומושך המון זמן עולה ויורד: מי מי מי מי כמו ביום שבו אמא שלי מתה אתה מבין מר. פתאום נשארתי לבדי עם החתן שלי והוא ניגן את שמי ללא הפסק אני רוצה שהוא יגיד את שמי שיגיד רק פעם אחת. אתה שומע? הוא מנגן מי הוא לא מסוגל! לא לא לא אל תנגן אני רוצה שאתה תגיד עכשיו, עכשיו כאן מי מי מי!
אתה שומע חתן שלי? פעם אחת מי! מי! אני לא אלך לחתונה!
אני רוצה רוצה רוצה רוצה רוצהשאתה תגיד, שאתה תגיד מילה אחת, שאתה תגיד, אני רוצה, מילה אחת עכשיו, חתן שלי תגיד מי, מי, מי, מייייייי תגיד מי חתן שלי! הוא לא מסוגל אני לא מתפלאת אני חושבת רק איך הוא ישלם בעד זה ומתי ביוקר.
* לשימוש אישי בלבד

להרשמה התקשרו:

טל׳: 077-5518861
נוסף: 050-3350753
שעות הפעלות:
בימי : א׳-ה׳ בלבד
בין השעות:
10:30-18:30
קורס מתקיים:
רח' המסגר 56. תל אביב – יפו.

האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה.
אין עוד מקום כזה בישראל.

מסלול לימודים

מידע למתעניין

בוגרים

גלריה

הרשמה

כתבו לנו


 

נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים