מונולוגים נשים אפרודיטה הגדולה

ilg;ui;guij;

 

 

אפרודיטה הגדולה

מחזה: אפרודיטה הגדולה
מאת: וודי אלן 
דמות: אניטה

לני? בוא תיכנס! אני אניטה! אתה בסדר? אתה נראה חיוור לגמרי! מה אתה לא מדבר? זאת הפעם הראשונה שלך! אתה חמוד אתה יודע! לא ברצינות אני תמיד נמשכת לגברים לוזרים,זאת אומרת לגברים חסרי ביטחון,זאת אומרת אתה מקסים!אני לא סובלת את כל הגברים האלה שבאים הנה ,זורקים את השטרות שלהם ומנפנפים בחבילה שלהם על כל הדירה,טוב די מספיק לדבר עלי!מה בא לך?בוא ! בוא!  בוא !!!
מה אני לא מושכת אותך?אתה בטח חושב שאני טיפשה ,אז רק שתדע לך שאח של אבא שלי היה גאון,לא הכרתי אותו כי הוא היה אנס סידרתי וישב בכלא כל החיים שלו אבל אם הוא היה הולך בדרך הישר הוא היה מצליח בגדול,אני בטוחה שירשתי ממנו את כל האינטיליגנציה שלי,כל שאר המשפחה שלי היו עלובי חיים,אני היחידה עם אמביציה!מה זה מעניין אותך?
בטח מה היו לי מלא עבודות הייתי מלצרית ,מסז'יסטית,אפילו עשיתי שיחות אירוטיות ואז יום אחד חברה שלי סוזי ,התקשרה אליושאלה אם אני רוצה להשתתף בסרט,משהו שנקרא גרון עמוק 2 ,ואני זוכרת שמזה התרגשתי ,כי בחיים לא עשיתי את זה מול המצלמה,אז ביום הראשון על הסט איזה גבר אחד דפק אותי מאחור ועוד שניים מחופשים לשוטרים בתוך הפה שלי בו זמנית,ואני זוכרת שחשבתי לעצמי שאני מזה אוהבת לשחק,רוצה לראות קטע?
אימא איזה זכות יש לך להתיף לנו מוסר ועוד לבקר את הרוסי ,זה מחליא! מה אתה חושב?
אני רואה שאתה לא מתרשם!די נמאסת עלי ,אתה בא לפה ,אתה לא רוצה לעשות כלום ,ועוד אומר לי שאני שחקנית גרועה!אתה רוצה להיזדיין או לא ?
מה אתה חושב שאני לא רוצה להכיר מישהו?
שאני לא רוצה להתחתן ולעוף מהחור הזה?אני רק רוצה שמישהו יבוא,ויחשוב שאני מיוחדת ויפה וכחמה ,שמישהו ירצה לשנות את החיים שלי ,זה החלום שלי,אתה חמוד אתה יודע!אני מרגישה שאני חייבת לך זיון בן זונה! בוא בוא!בוא !

* לשימוש אישי בלבד


להרשמה התקשרו:

טל׳: 077-5518861
נוסף: 050-3350753
שעות הפעלות:
בימי : א׳-ה׳ בלבד
בין השעות:
10:30-18:30
קורס מתקיים:
רח' המסגר 56. תל אביב – יפו.

האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה.
אין עוד מקום כזה בישראל.

מסלול לימודים

מידע למתעניין

בוגרים

גלריה

הרשמה

כתבו לנו


 

נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים