מונולוג נשים מדיאה

ilg;ui;guij;

 

 

מדיאה

מחזה: מדיאה
מאת: אוריפידס
דמות: מדיאה

הו ילדי, לכם יש עיר ובית בו תגורו כשתטשו אותי האומללה תמיד ללא אימכם אני אלך אל ארץ גלותי בטרם אראה את אושרכם ואתענג. בטרם אקשט לכם כלה,יצוע נישואין ואנפנף לפיד.כי מתברר בני שסתם אתכם טפחתי וסתם טרחתי ונקרעתי לגזרים בכאבים על ערש הלידה. ואף טליתי אומללה בכם תקוות שתכלכלו אותי לעת זקנה וכשאמות שתטפלו בגוויתי בידיכם האהובות. המחשבה המתוקה גוועה עכשיו כי כשייטלו אתכם אחיה בייסורים ובמרירות. אמכם לא תראה עוד לנגד עיניכם, סדרי חייכם ישתנו. הו למה אתם מתבוננים בי ילדי? מדוע החיוך האחרון הזה?
לא לא אוכל. מה טעם לנצל אותם כדי לייסר את אביהם אם אתאמלל כפליים? לא ביטלתי את תוכניותיי! מה יש לי? רצוני להיות ללעג על שפטרתי את אויבי מעונש? יטש להעז. הו איזו פחדנות לפתוח לב לטיעונים רכרוכיים! אני בשום פנים אינני מפקירה את ילדי להתעללויות שונאי. בואו בני אני רוצה להיפרד. הו יד ענוגה הו פה מחמד נפשי.
לכו לכו.אינני מסוגלת להתבונן בכם יותר. אני נכנעת.
ברור לי שאני עושה דבר נתעב. אך בליבי על התבונה גובר היצר שבגללו חיי אדם מלאים זוועה.

* לשימוש אישי בלבד


להרשמה התקשרו:

טל׳: 077-5518861
נוסף: 050-3350753
שעות הפעלות:
בימי : א׳-ה׳ בלבד
בין השעות:
10:30-18:30
קורס מתקיים:
רח' המסגר 56. תל אביב – יפו.

האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה.
אין עוד מקום כזה בישראל.

מסלול לימודים

מידע למתעניין

בוגרים

גלריה

הרשמה

כתבו לנו


נבנה ע"י אנדלס בניית אתרי תדמית עסקיים