ilg;ui;guij;

 

האקדמיה לאמנויות הבמה

תנאי שימוש האקדמיה לאמנויות הבמה

הכשרון שלך - הכלים שלנו

 

שלום רב,
כללי השימוש באתר (האקדמיה לאמנויות הבמה) academy-art.co.il ,מבית 'הכישרון שלי', רשת חברתית לאמנים ויורים, הסכמת המשתמש/ת. אנו שמחים לברך אותך באתר האקדמיה לאמנויות הבמה- (academy-art.co.il) שהוא משאב אינטרנט אשר יעזור לך בתקשורת עם האקדמיה וצוות המורים. 'האקדמיה לאמנויות הבמה' של דים אמור, מספקת לימודי: משחק, תיאטרון, קולנוע, כתיבה, תקשורת, טלוויזיה ובימוי.
הלימודים ב 'האקדמיה לאמנויות הבמה' , מתנהלים בשיטה אישית בקבוצות קטנות, שכן אנו מאמינים באיכות ולא בכמות, דבר אשר מאפשר הנחייה אישית וצמודה .
האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום נגיש ונוח להגעה, ומתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית כך שכל סטודנט יכול להביע את מחשבותיו ורגשותיו.
תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל ייצרו חווית לימוד שונה,  את אותה החוויה ניתן להשיג באופן בלעדי רק באקדמיה. אין עוד מקום כזה בישראל.
הלימודים מסובסדים על ידי 'הכישרון שלי' רשת חברתית לאמנים ויוצרים.
הנהלת האקדמיה מציעה לך את שירותי האתר בתנאים שמפורטים ב"כללי שימוש באתר academy-art.co.il כדלקמן . לכן עליך לעיין בתשומת לב בתנאי הכללים הקיימים אשר נקבעו ע"י הנהלת 'האקדמיה לאמנויות הבמה' בהתאם לחוקי מדינת ישראל.
 
כללי שימוש 'האקדמיה לאמנויות הבמה'  – כלל מס' 1
1.1 כללי שימוש באתר 'האקדמיה לאמנויות הבמה' ובשירותיה אלה פותחו ע"י הנהלת האקדמיה וקובעים את התנאים לשימוש ולהתפתחות האתר, וכן זכויות וחובות של המשתמשים וההנהלה. הכללים חלים גם על היחסים הקשורים לזכויות ולאינטרסים של גופים שלישיים אשר אינם נרשמו באתר לקבלת ניוזלטר ו/או הודעות SMS ו/או דואר אלקטרוני ו/או קבלת מידע עבור הלימודים ו/או הצגות ו/או פרויקטים שונים, אולם פעולות משתמשי האתר שנרשמו כבר עלולות לנגוע ולפגוע בזכויות ובאינטרסים שלהם.
1.2 כללים אלה מהווים הסכם משפטי מחייב בין המשתמש לבין הנהלת 'האקדמיה לאמנויות הבמה' בנושא הענקה למשתמש ע"י הנהלת האקדמיה, זכות לשימוש באתר האקדמיה ושירותיה (שאר השירותים יצוינו להלן). בנוסף לכללים אלה כולל ההסכם בין המשתמש לבין הנהלת 'האקדמיה לאמנויות הבמה ' של דים אמור את כל המסמכים המיוחדים הקשורים להענקת פונקציות שירות ספציפיות של האתר והובאו בפרקים הרלוונטיים של האתר ברשת ובאינטרנט.
1.3 הנרשם ל 'האקדמיה לאמנויות הבמה' ו/או אתר academy-art.co.il , חייב/ת להכיר את כללי השימוש באתר ותקנון 'האקדמיה לאמנויות הבמה' במלואם , מהתחלה עד הסוף, לפני שיירשם בו. הרשמה באתר של גוף משפטי, ארגון חברה ואדם (ללא קשר ללאום, מין, צבע עור, דתו, השקפותיו הפוליטיות ומעמדו החברתי, דת וההשקפות הפוליטיות ושהן לגיטימיות במדינת ישראל ולא נאסרו בחקיקה, לא גורמות לטרור, אלימות, הסתה והשפלה של דתות, גזעים, לאומים ואנשים אחרים – התיקון חל הן על אזרחים והן על גופים משפטיים כאחד), פירושה שהמשתמש מקבל את הכללים הקיימים האלה במלואם וללא סייגים.
1.4 הנהלת 'האקדמיה לאמנויות הבמה' שומרת לעצמה את הזכות לשנות ו/או להוסיף באופן חד צדדי וללא הודעה מוקדמת, כל כללי השימוש ותוספות באתר ו/או תקנון 'האקדמיה לאמנויות הבמה'. תנאים וכללים אלה מהווים מסמך פתוח ונגיש לכולם. הכללים האלה נמצאים באתר הרשמי בכתובת :
academy-art.co.il .
 הנהלת 'האקדמיה לאמנויות הבמה' יחד עם צוות הגיבוי של האתר, ממליצים לכם לבדוק באופן תקופתי את תנאי ההסכם הזה ואת הכללים בנוגע לשינוי שלהם ו/או תוספות, ו/או שינוי כללי השימוש ו/או תקנון. במידה ואדם ו/או גוף משפטי כל שהוא נרשם לניוזלטר ו/או ללימודים באקדמיה, הוא מסכים לקבל מטעם האקדמיה ו/או 'הכישרון שלי': הודעות SMS, דואר אלקטרוני, מידע, ניוזלטר, פקס, שיחות טלפון , יפורש הדבר כהסכמתו המלאה וקבלת כל הכללים וכל השינויים באתר academy-art.co.il ו/או 'האקדמיה לאמנויות הבמה ' של דים אמור ו/או 'הכישרון שלי', רשת חברתית לאמנים ויוצרים.
 
הוראות האתר האקדמיה לאמנויות הבמה – כלל מס' 2
2.1 כל המידע שמשתמש ו/או תלמיד מסר ל'האקדמיה לאמנויות הבמה' אינו חשוף באינטרנט, והינו סודי לחלוטין.
2.2 כל הזכויות באקדמיה בכלל וזכויות לשימוש בכתובת הרשת (דומיין) academy-art.co.il הינם קניינו של מייסד האתר דים אמור , הגישה לאתר ניתנת לכל המעוניינים בהתאם לכללי 'האקדמיה לאמנויות הבמה' הקיימים בחוקי מדינת ישראל.
2.3 העברת מידע להנהלת האקדמיה באמצעות דואר אלקטרוני ו/או דואר ישראל ו/או הודעות SMS או מכל סוג התקשורת כמו:  יצירות הספרות, המוזיקה והאומנות, הקלטות פלייבקים, גרפיקה ועיצוב מכל סוג . היצירות הנ"ל יכולות להיות קניינם של המשתמשים ולא של הנהלת האתר. 
אם הינכם בעלי זכויות יוצרים או פטנט ליצירה כלשהי, נבקשכם להודיע על כך להנהלת האתר. פנייתכם תיבחן תוך זמן סביר (החלטתנו ותגובתנו לתלונה יישלחו לך לכתובתכם האלקטרונית הקיימת). המשתמשים ותלמידים זכאים ליצור באופן עצמאי, לכתוב יצירות ולפרסם אותן באמצעות 'האקדמיה לאמנויות הבמה' ו/או 'הכישרון שלי', רשת חברתית לאמנים ויוצרים.
2.4 ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות לא לקבל חומרים ו/או יצירות של תלמידי האקדמיה ו/או משמשי האתר, כמו כן רשאית לא לפרסם יצירות של תלמידים ומשמשים.
 
הנהלת האקדמיה לאמנויות הבמה  – כלל מס' 3
3.1 האתר ו 'האקדמיה לאמנויות הבמה' נרשמו באופן רשמי וכל זכויות היוצרים שמורות לבעל האתר academy-art.co.il , כתובת האתר: academy-art.co.il, דוא"ל: info.academyart@gmail.com
3.2 מכבים ו/או דואר ניתן לשלוח לכתובת ת.ד מס' 57059 תל אביב יפו , מיקוד: 6157001  ו/או לדוא"ל , ניתן לשלוח את כל הטענות וההצעות של גופים פרטיים וגופים משפטיים כלפי הנהלת האקדמיה ואתר וכלליו, כמו כן שאר הנושאים לגבי פעילות האקדמיה ו/או אתר אינטרנט, הפרת זכויות ואינטרסים של הגורמים השלישיים בעת השימוש בו, וכן את ההצעות לשיפור האתר.
3.3 שום סעיף לכללים אלה ולהסכם זה לא מעניק למשתמש זכות לשימוש בשם האקדמיה, בסימנים מסחריים 'האקדמיה לאמנויות הבמה של דים אמור' ו/או אתר (מכל הסוגים), בשמות דומיין ושאר סימני האקדמיה ו/או אתר  academy-art.co.il הזכות לשימוש בסימנים מסחריים של האקדמיה ואתר academy-art.co.il יינתן אך ורק על פי ההסכם בכתב עם הנהלת 'האקדמיה לאמנויות הבמה' של דים אמור.
3.4 מנהלי 'האקדמיה לאמנויות הבמה' אוסרים על כל אנשים וגופים משפטיים שימוש בזכויות היוצרים של האקדמיה ואתר אינטרנט academy-art.co.il , משלוח דואר זבל (spam), לבצע פריצות לאתר , הפצת תעמולה מכל מין וסוג, אלימות והטרדות, עיסוק בפעילות בלתי חוקית, השתתפות בקנוניות, השפלת המשתמשים, שליחת דואר אלקטרוני ו/או מכתבים באמצעות דואר ישראל ו/או כל מסר אחר מטעם 'האקדמיה לאמנויות הבמה' של דים אמור או שאר צדדים שלישיים שאינם משתמשים ו/או תלמידים. ההנהלה שומרת לעצמה זכות למחוק את המייל מרשמת ניוזלטר ולפנות למשטרת ישראל ו/או לבית המשפט בהתאם לחוקי מדינת ישראל .
 
הרשמה ללימודים ולניוזלטר – כלל  מס' 4

4.1 הרשמה לניוזלטר של כל אדם או גוף משפטי מתבצעת ללא עלות, עצמאית ומרצון טוב, בכתובת academy-art.co.il באינטרנט. 

4.1.1 לאחר הרשמת לניוזלטר האדם ו/או משתמש/ת ו/או גוף משפטי כלשהו ו/או גוף פרטי מסכימים לקבל דואר אלקטרוני, הודעות SMS, שיחות טלפון, פקס, מכתבים באמצעות דואר ישראל, ו/או פרסום ו/או ניוזלטר מטעם 'האקדמיה לאמנויות הבמה' ו/או 'הכישרון שלי' רשת חברתית לאמנים ויוצרים.
4.1.2 חשוב לדעת: ניוזלטר ו/או הודעות SMS ו/או דואר אלקטרוני ו/או פקס ו/או קבלת מידע עבור הלימודים ו/או הצגות ו/או פרויקטים שונים נשלחים אך ורק באמצעות האתר: 'הכישרון שלי', רשת חברתית לאמנים ויוצרים.  ( דואר אלקטרוני:  info@kisharonsheli.co.il ) .
4.1.3 על מנת להפסיק לקבל את ניוזלטר ו/או מסרנים ו/או דואר אלקטרוני יש לפנות להנהלת האתר באמצעות מייל: info@kisharonsheli.co.il ו/או info.academyart@gmail.com.
4.1.4 על מנת לחזור לרשימת התפוצה לאחר הפסקה ולהמשיך לקבל את ניוזלטר, על המשתמש חובה להירשם מחדש באמצעות האתר האקדמיה ו/או לפנות להנהלת האתר באמצעות מייל: info@kisharonsheli.co.il ו/או info.academyart@gmail.com.
4.1.5 על המשתמש/ת חובה לעבור על תנאי שימוש לפני הרשמה לניוזלטר ו/או הרשמה ללימודי משחק.
4.1.6 הרשמה לניוזלטר מחדש ו/או השארת פרטים דרך דואר האלקטרוני ( פניה מיוחדת ) מאפשרת באופן אוטומטי להנהלת האתר לשלוח ניוזלטר ו/או הודעות SMS ו/או דואר אלקטרוני ו/או פקס ו/או קבלת מידע עבור הלימודים ו/או הצגות ו/או פרויקטים שונים מטעם האקדמיה לאמנויות הבמה ו/או 'הכשרון שלי'.
4.1.7 במידה והמשתמש/ת ו/או גוף משפטי ו/או גוף פרטי ו/או גוף ציבורי יבצע / תבצע הרשמה מחדש ( לאחר בקשה לצאת מרשימת התפוצה ) באתר ו/או הרשמה לניוזלטר ו/או הרשמה לרשימת התפוצה באתרים הבאים: ‘הכישרון שלי’ ‘פריזנטור’, ‘האקדמיה לאמנויות הבמה של דים אמור’ יקבל / תקבל משתמש/ת ו/או גוף משפטי ו/או גוף פרטי ו/או גוף ציבורי את ניוזלטר ו/או הודעות SMS ו/או דואר אלקטרוני ו/או פקס ו/או קבלת מידע עבור הלימודים ו/או הצגות ו/או פרויקטים שונים באופן אוטומטי, ללא צורך לפנות להנהלת האתר במיוחד.
4.1.8 הנהלת האתר שומרת לעצמה זכות לא להחזיר ( אך ורק לאחר הבקשה לצאת מרשימת התפוצה ו/או מחיקת פרופיל באתר ) את המשתמש/ת ו/או גוף משפטי ו/או גוף פרטי ו/או גוף ציבורי לקבל את ניוזלטר ו/או הודעות SMS ו/או דואר אלקטרוני ו/או פקס ו/או קבלת מידע עבור הלימודים ו/או הצגות ו/או פרויקטים שונים .
4.2 כל אדם שמלאו לו 18 שנה יוכל להירשם כמשתמש (לאחר ביצוע ההרשמה באתר academy-art.co.il בהתאם לכללים והסדר שנקבעו).
4.3 בעת ההרשמה על המשתמש לספק להנהלת 'האקדמיה לאמנויות הבמה' המידע האמין והאקטואלי הנדרש לשליחת דואר אלקטרוני ו/או הודעות SMS ו/או ניוזלטר ו/או התקשרות לצורך תיאום פגישה עם נציגי האקדמיה . בעת ההרשמה יינתנו שם ושם משפחה, מספר טלפון או טלפון נייד ואת הדוא"ל (שהם אישיים בלבד ). ייתכן שבעת ההרשמה תתבקשו גם למסור פרטים נוספים.
4.4 המשתמש יישא במלוא האחריות בגין הפרטים אשר מסר, אמינותם, נכונותם, האקטואליות שלהם, מהימנותם, מלואם ופתיחותם. במידה ויימסרו פרטים לא נכונים ולא אמינים אשר יפגעו בגורם השלישי, יישא המשתמש במלוא האחריות לפי חוק מדינת ישראל.
4.5 לאחר הרשמת האדם או הגוף המשפטי או גוף פרטי מסכים המשתמש לקבל דואר אלקטרוני, הודעות SMS, מכתבים באמצעות דואר ישראל, פרסום וניוזלטר מטעם 'האקדמיה לאמנויות הבמה' של דים אמור ו'הכשרון שלי' רשת חברתית לאמנים ויוצרים .
4.6 הנהלת 'האקדמיה לאמנויות הבמה' שומרת לעצמה את הזכות לעיבוד כל מידע של המשתמש בעת הרשמתו ואחריה. עיבוד המידע נערך למען בטיחות הנרשמים ולשמירה על סודיות המידע של כל משתמש ו/או נרשם.
הנהלת האקדמיה מבטיחה לשמור על כל המידע בסודיות ולא להפיץ את פרטיו האישיים של כל אדם. הנרשם שהינו עבר על החוק יכנס לרשימת שחורה של 'האקדמיה לאמנויות הבמה'.
ניתן לגלות ולמסור את המידע אשר נמסר ע"י המשתמש ו/או נרשם ו/או תלמיד אך ורק בהתאם לחוק הקיים לדרישת בית המשפט. כיוון שההנהלה עורכת עיבוד הנתונים למטרות השימוש באתר, לא תידרש הסכמתו האישית של המשתמש למסירת הפרטים לבית המשפט, בתנאי שתהיה ההחלטה הרלוונטית של בית המשפט במדינת ישראל!
הנהלת האקדמיה תעשה את כל הדרוש להגנה על פרטיו האישיים של המשתמש ו/או נרשם.
הרשמה ללימודים
4.7 הרשמה ללימודים של כל אדם מתבצעת לפי שלבים.
4.7.1 ניתן להירשם ללא עלות לראיון אישי עם נציגי האקדמיה.
4.7.2  על הנרשמים יש להגיע לפגישה ולראיון אישי בתיאום מראש בשעות הפעלות האקדמיה.
תנאי קבלה עבור לימודים משחק, תיאטרון וקולנוע:
4.8 כל אדם שמלאו לו 18 שנה יוכל להירשם כתמיד ל 'האקדמיה לאמנויות הבמה' ( במידה ועבר ראיון אישי, שלב אודישנים וחתימת חוזה שהינו כתב הרשמה לקורס. ).
4.9 כל אדם עד גיל 18 שנה רשאי להירשם ללימודים אך ורק באמצעות אישור הורים בכתב.
4.10 נרשמים שהינם עברו ראיון אישי בהצלחה הוזמנו לאודישן.
4.11 מעומדים שהינם עברו אודישן יעברו לשלב חתימת כתב הסכם וחוזה.
4.12 דמי הרשה על פי כתב הרשמה וחוזה.
4.13 המועמד שאינו התקבל ללימודים רשאי לגשת לאודישנים ו/או ראיון אישי כל חודשיים.
4.14 הנהלת האקדמיה שומרת לעצמה זכות לא לקבל תלמידים מכל סיבה שהיא.
4.15 הנהלת האקדמיה רשאית להפסיק לימודים לתלמיד/ה על פי שיקול דעתה, אך התלמיד יחוייב בתשלום שכר הלימוד מלא על פי כתב הרשמה.
תנאי קבלה עבור לימודים בימוי תקשורת וטלוויזיה:
4.16 ניתן להירשם ללא עלות לראיון אישי עם נציגי האקדמיה.
4.17 על הנרשמים יש להגיע לפגישה ולראיון אישי בתיאום מראש בשעות הפעלות האקדמיה.
4.18 על המועמד/ת חובה להיות בעל/ת :
– 12 שנת לימוד
– בגרות מלאה
– מעל גיל 18
4.19 דמי הרשה על פי כתב הרשמה וחוזה.
4.20 המועמד שאינו התקבל ללימודים רשאי לגשת לראיון אישי כל חודשיים.
4.21  הנהלת האקדמיה שומרת לעצמה זכות לא לקבל תלמידים מכל סיבה שהיא.
4.22 הנהלת האקדמיה שומרת לעצמה זכות לא לקבל תלמידים מכל סיבה שהיא.
4.23 שעות הפעילות קבלת קהל:
א' – ה' בלבד, בין השעות 11:00-18:00.
4.24 האקדמיה אינה פעילה בימי ו' וחגים. 
 
חובות משתמשי אתר, נרשמים לניוזלטר, מועמדים  ותלמידים – כלל מס' 5
5.1 חובות המשתמש, מעומד, תלמיד:
5.1.1 שמירה על חוקי מדינת ישראל ועל כללי ההסכם.
5.1.2 שמירת התחייבות והסכם כלפי הלימודים.
5.1.3 בעת ההרשמה יש לספק נתונים נכונים ואמינים .
5.1.4 לא להכריז על זכויות יוצרים אם אין לכם זכות לכך.
5.1.5 לא להשתמש במידע האישי של אדם אחר גם בהיותו חבר שלכם ו/או קרוב משפחה.
5.2 אסור למשתמש:
5.2 למסור פרטים של אדם אחר.
5.3 למסור פרטים שגויים.
5.4 אם מישהו אינו מסכים לכללים ואינו מסכים לציית לחוק ו/או לכללים הקיימים, עליו להודיע על כך להנהלת האקדמיה.
 
תנאים בנוגע לכישוריו האישיים של אדם והאינטלקט שלו – כלל מס' 6
6.1 כל האובייקטים שבאתר, כולל רכיבי העיצוב, טקסט, תיאורים גרפיים, ציורים, וידיאו, סקריפטים, תוכניות, מוזיקה, קולות ושאר האובייקטים ולקטיהם, הינם הקניין הבלעדי של הנהלה, משתמשי האתר ושאר בעלי הזכויות; כל הזכויות לאובייקטים אלה שמורות.
6.2 למעט המקרים שנקבעו ע"י הכללים האלה וכן ע"י החוק הקיים בישראל, אסור להעתיק, לשחזר, לעבד, להפיץ, להציג ממוסגר, לפרסם, להוריד, למסור, למכור או להשתמש בצורה אחרת בכל תוכן, במלואו או בחלקו, ללא אישור מראש מבעל הזכויות, למעט המקרים בהם הביע בעל הזכויות באופן מובהק את הסכמתו לשימוש חופשי בתוכן ע"י אדם אחר.
כיוון שהאתר academy-art.co.il הינו גם 'האקדמיה לאמנויות הבמה', המשתמש ו/או תלמיד ו/או מעומד בעת ההרשמה ומסירת פרטים מאשר ומתיר להנהלת האקדמיה להשתמש בעבודותיו ובזכויות יוצרים שלו במטרה לסייע  להיחשף לשוק עסקי הבידור ו/או להוסיף לאתר פופולריות. אין למשתמש ו/או תלמיד ו/או מעומד אפשרות להתנגד להחלטה זו או לא להסכים עימה.
* על המשתמש להגן באופן עצמאי על זכויות היוצרים שלו ובשום אופן לא להשיג זכויות יוצרים בדרך לא חוקית או במרמה.
6.3 האתר מכיל (או יכול להכיל) קישורים לאתרים אחרים ברשת האינטרנט (אתרים של גורמים שלישיים) וכמו כן מאמרים, תמונות, איורים, תיאורים גרפיים,, מוזיקה, צלילים, קטעי וידיאו, מידע, אפליקציות, תוכנות ותוכן אחר השייך לגורמים שלישיים או מגיע מהם (תוכן של גורמים שלישיים) שמהווה תוצאת הפעילות האינטלקטואלית ומוגן ע"י חוקי מדינת ישראל.
6.7 הנהלת האקדמיה רשאית להשתמש בתמונות ו/או ווידאו (צילומים, ווידיאו) של  התלמדים ו/או נרשמים לניוזלטר ו/או נרשמים לקורסים ו/או מעומדים אשר נשלחו למערכת האקדמיה ו/או ל'הכשרון שלי' (רשת חברתית לאמנים ויוצרים) באופן עצמאי באמצעות דואר אלקטרוני . המשתמש מאשר ומתיר להנהלת האקדמיה להשתמש בתמונות ו/או ווידיאו (צילומים, ווידיאו).
* אף אם יבקש המשתמש מכל סיבה שהיא מההנהלה למחוק את הדואר אלקטרוני שלו מרשימת התפוצה, דואר אלקטרוני יכנס לרשימת השחורה, אולם ההנהלה רשאית לשמור על העתקי הארכיון של המשתמש במשך תקופה לא מוגדרת .
 
האחריות – כלל מס' 7
7.1 כל מי שמוסר פרטים ל 'האקדמיה לאמנויות הבמה' הינו משתמש באתר.
7.2 הנהלת האקדמיה מעניקה למשתמשים אפשרות טכנית להירשם ללימודים ולניוזלטר ( ניוזלטר הינו תמיכה ועזרה לאמנים ושחקנים הנשלח מטעם 'הכישרון שלי', רשת חברתית לאמנים ויוצרים) .
7.3 ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות לשנות בכל עת את עיצוב האתר, תוכנו ורשימת השירותים, לשנות או להוסיף את הסקריפטים המשמשים, תוכנה ושאר האובייקטים הנמצאים בשימוש או באחסון באתר, כמו כן גם יישומי שרת, בכל עת, תוך הודעה מראש או בלעדיה.
הנהלת האקדמיה אינה עוסקת במודרציה או בצנזורה מוקדמת של מידע של המשתמשים ונוקטת צעדים להגנה על זכויות ואינטרסים של הגורמים ולהבטחת הציות לדרישות חוקי מדינת ישראל רק לאחר פניית המעוניין להנהלת האקדמיה בדרך המקובלת.
7.4 הנהלת האתר רשאית להשתמש במידע סטטיסטי (כולל דוא"ל של המשתמש) הקשור לתפקוד האקדמיה .
7.5 הנהלת האקדמיה רשאית להודיע למשתמש את המידע בדבר התפתחות האתר וכן לפרסם את הפעילות והשירותים של האקדמיה באמצעות דואר אלקטרוני שרשום באתר ו/או הודעות SMS.
7.6 שימוש באתר זה מהווה הסכמת המשתמש לכך שהוא מוריד חומרים מהאתר או בעזרתו על אחריותו בלבד ויישא באחריות אישית על כל ההשלכות האפשריות של השימוש בחומרים הנ"ל, כולל הנזק העלול להיגרם למחשב או למכשיר אחר של המשתמש, או לגורמים שלישיים, לאובדן הנתונים או לנזק אחר.
7.7 הנהלת האקדמיה ונציגיה אינם אחראים בכל דרך כלפי המשתמש או כלפי כל גורם שלישי על כל מקרה עקיף או נזק שלא בזדון, כולל אובדן הרווחים או הנתונים, פגיעה בכבוד או במוניטין עסקי שייגרמו עקב השימוש באתר, בתוכנו או בשאר החומרים אליהם אתם (או אחרים) קיבלתם גישה באמצעות האתר, אף אם הנהלת האתר הזהירה או ציינה אפשרות של גרימת הנזק הנ"ל.
7.11 הנהלת האקדמיה אינה אחראית לתקוותיהם של המשתמשים ו/או תלמידים ו/או מעומדים ו/או נרשמים לניוזלטר האקדמיה ו/או על מייסדיה ו/או מארגניה ו/או מנהליה. בשום נסיבות הנהלת האקדמיה אינה אחראית כלפי הגורם השלישי והמשתמש על כך שהם ציפו מהאקדמיה ו/או האתר להשיג מטרות או הבטחות כלשהן. על המשתמש ועל הגורם השלישי להפנים כי האקדמיה אינה מבטיחה ואינה מתחייבת
להבטיח כל תוצאה והבטחה ספציפית . 'האקדמיה לאמנויות הבמה' רשאים להשתמש במידע פרסומי מכל מין וסוג שהוא להמשך פיתוח פופולריות האתר .
 
סיכום  – כלל מס' 8
8.1 כללים תקפים אלה מהווים הסכם בין המשתמש לבין הנהלת האקדמיה בדבר סדרי השימוש באתר ובשירותיו.
8.2 אם ייווצרו למשתמש ו/או לגורם שלישי ו/או למועמד שטרם נרשם, שאלות או חילוקי דעות, תעשה הנהלת האתר את כל מה שאפשר כדי ליישב את הסכסוך ואת חילוקי הדעות בדרך משא ומתן בין הצדדים (אולם אם הדבר לא יהיה נוח להנהלה או הצד לסכסוך יבטא את טענתיו בדרך בלתי מוסרית או בגסות, אזי רשאית ההנהלה שלא לנהל משא ומתן בין הצדדים). היה וייושבו חילוקי דעות בדרך משא ומתן, ייפתר הסכסוך לפי הסדר שנקבע ע"י חוקי מדינת ישראל.
8.3 הנוסח התקף משפטית של כללים אלה הינו בשפה העברית בלבד. אם המשתמש אינו שולט המשתמש בשפה העברית, אין להנהלה אפשרות לספק את הכללים התקפים בשפה אחרת.
הנהלת האתר פועלת לתרגום האתר לשפות אחרות לשם שימוש נוח יותר (אולם כעת פועל האתר בעברית בלבד וההנהלה אינה קובעת מועדי מעבר האתר לשפה אחרת).
באם תפותח מערכת שכזאת, תוכנס לתיקוני כללים תקפים אלה.
להרשמה התקשרו
טל׳: 077-5518861
נוסף: 050-3350753
כתובתנו: רח' המסגר 56 תל אביב יפו.
האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה.
 אין עוד מקום כזה בישראל.
© כל הזכויות שמורות.

 

עדכון אחרון: 15.02.2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *