האקדמיה לאמנויות הבמה שלי דים אמור

The Academy of Performance Art by Dim Amor

Academy Theatre

 

 

 

כמה אהבה: טניה מ"כמה רחוק" הולכת עד הסוף ( ישראל היום ) 

ההצגה "מכשפה" היא פנטזיה דמיונית המבוססת על המחזה "ווי" מאת ניקולאי גוגול, ומספרת את סיפורו של כומר צעיר שמכר את נשמתו לשטן. כל ההצגה מוגשת לצופה ללא מילים כלל.

לכתבה לחץ כאן

אוהבים תיאטרון? שלמו כמה שתרצו להצגות ( ישראל היום )

האקדמיה לאמנויות הבמה מציעה שלוש הצגות שיעלו בחודשים הקרובים על במת בית ציוני אמריקה והקהל בכניסה כלל לא נדרש לשלם עבורן • "בסופו של דבר אנחנו מרוויחים יותר", מסביר מנהל בית הספר למשחק
לכתבה לחץ כאן

נטע ברזילי לא לבד: גם “האקדמיה לאמנויות הבמה” מביאה זכיות בינלאומיות לישראל.

הבמאי דים אמור זוכה בשני פרסים (מתוך חמישה) בפסטיבל באוקראינה להצגה “מכשפה” המבוססת על תנועה ללא מילים. “אנחנו גאים להביא כבוד למדינת ישראל”, הוא אומר…

( TLV-TIMES)

לכתבה לחץ כאן

הצגות ב.. אפס שקלים  ( TLV-TIMES)

אחרי מהפכות המחירים בקפה (עם קופיקס) ובטיסות (עם מדיניות השמים הפתוחים) – הנה מגיע המהפך המיוחל שכל כך הרבה אנשי תרבות חיכו לו: מחירי כרטיסי הקולנוע.
לכתבה לחץ כאן

כבוד: בית ספר ישראלי למשחק בפסטיבל בינלאומי לתיאטרון רפרטוארי ( TLV-TIMES)

אין זו הפעם הראשונה בה מגיע בית הספר למשחק "האקדמיה לאמנויות הבמה" לכותרות בזכות הישגים מרשימים ולא פעם גם חסרי תקדים, וזאת על אף היותו בשטח שש שנים בלבד. הפעם מדובר בהישג מרשים במיוחד – השתתפות של האקדמיה בפסטיבל בינלאומי לתיאטרון רפרטוארי בחו"ל.
לכתבה לחץ כאן

לראשונה: בית ספר ישראלי למשחק יעניק תואר ( NRG)

האקדמיה לאומנויות הבמה מיסודו של דים אמור תהיה בית הספר הראשון למשחק שיעניק גם תואר ראשון לתלמידיו. התואר, שיתוף פעולה עם אוניברסיטה במוסקבה, מוכר על ידי משרד החינוך הישראלי.
לכתבה לחץ כאן

קייב: כך מכר ישראלי אלף כרטיסים בתוך 24 ( TLV-TIMES)

הכבוד והגאווה העצומים בעקבות הזמנת ההצגה "מכשפה" של בית הספר לאמנויות הבמה של דים אמור באוקראינה, הפך לחשש גדול עם הידיעה שלא נמכרו כרטיסים כלל לאף אחת מארבע ההצגות שהוזמנו מבית הספר הישראלי למשחק.
לכתבה לחץ כאן

The Israeli students in the VGIK

לכתבה לחץ כאן

טיפים לשחקנים – הכנה לאודישן  ( ACADEMY-ART)

אחד המכשולים הגדולים ביותר עבור שחקנים מכל העולם, במיוחד עבור שחקנים מתחילים – הוא אי הידיעה כיצד מתכוננים לאודישן כמו שצריך.
לכתבה לחץ כאן

מתלמיד דחוי למנהל בי"ס למשחק: העלייה לצורך עלייה של דים אמור ( NRG)

הוא סבל מאנטישמיות באוקראינה ונאלץ להסתיר שהוא הומו. הוא נקשר לתושבי גוש קטיף, אך נאלץ לפנות אותם בהוראת המדינה. הוא נדבק בחיידק המשחק בגיל צעיר, אך נדחה על ידי בתי הספר למשחק בשל מבטאו. "אנחנו לא מוותרים על אף תלמיד ולכן הם לא מוותרים על החלום", מספר דים אמור, פעם חשב שהוא חולה נפש, היום מוביל את 'האקדמיה לאומנויות הבמה' ומרצה בחו"ל
לכתבה לחץ כאן

'שברים'תל אביב tlv-times )

ההצגה "שברים", שכתבה אורלי נתנאל ועוסקת בין היתר בגברים שאיבדו את משפחותיהם דווקא בגלל הנשים. מאחורי ההצגה עומד דים אמור, מנכ"ל האקדמיה לאומנויות הבמה: "מההצגה למדתי עד כמה אבסורד יש בבתי משפט"
לכתבה לחץ כאן

מנסיונן: לא מאוחר לעשות שינוי אחרי גיל 60 ( YNET)

אורלי ואתי מסרבות לצאת לפנסיה ומתחילות מחדש. אחרי קריירות מפוארות הן החליטו להגשים חלום ישן וללמוד משחק. בזמן הקרוב תצא אורלי בהצגת יחיד ואתי למסע שחקנים בקייב. "אנחנו אסירות תודה שגם בגיל מבוגר אנחנו יכולות ללמוד דברים חדשים על עצמנו", הן אומרות…
לכתבה לחץ כאן

לראשונה: הצגה של בית ספר ישראלי למשחק בתיאטרון רפרטוארי באירופה ( NRG)

ההצגה "מכשפה" של האקדמיה לאמנויות הבמה תפתח את עונת החורף באולם "לייסה" האוקראיני. על מנת לגשר על פערי המרחק והשפה, חזרות תערכנה בסקייפ וההצגה תוצג ללא מילים. בעקבות ההישג, קיבל בי"ס למשחק פניות מרוסיה, בולגריה, פולין וגרמניה…
לכתבה לחץ כאן

The Academy of Theatre and Film from Israel become interested in our University`s experience

לכתבה לחץ כאן

משחק החיים: ישראל – אוקראינה  ( ACADEMY-ART)

בפעם הראשונה בהיסטוריית 'האקדמיה לאומניות הבמה'  ובהיסטוריית בתי הספר למשחק בארץ בכלל, טסו סטודנטים נבחרים לקייב, בירתה והעיר הגדולה ביותר באוקראינה. 'הסטודנטים שנבחרו לפרויקט המיוחד הזה הם צעירים וצעירות מכל רחבי הארץ מתוך 275 תלמידים הלומדים משחק בקורסים שונים אצלנו 'באקדמיה לאומניות הבמה'. הסטודנטים לא …
לכתבה לחץ כאן

"אין שפה במשחק, יש לה רק חיים!"

קייב האוניברסיטה הלאומית לתרבות ואמנות פעיל בשיתוף פעולה עם אוניברסיטאות וארגונים זרים, ומשלחות מחו"ל לעתים קרובות לבקר במכללות התרבותית והאמנותית.
הפעם, אורחים מיוחדים – תלמידי האקדמיה הישראלית לתיאטרון ולקולנוע (טלי-אביב) ביקרו בקנוצים.
לכתבה לחץ כאן

החיים יפים, בכל צורה ( ACADEMY-ART)

כשאתה מוותר על החלום – אתה בוחר בעתיד שאתה לא רוצה…
המטרה של הכתבה הזו היא לא לדבר על החיים ולא לפתוח דיון על המשמעות של כל בן אדם, אלא להסביר שיש דרך אחרת להסתכל על העולם: אם רק פותחים את העיניים, ניתן לראות דברים יפים, מלאים בצבעים, מרגשים ומיוחדים.
לכתבה לחץ כאן

תרגילי משחק לילדים ( ACADEMY-ART)

'אתה יכול לגלות טוב יותר את אופיו של אדם במשך שעה אחת של משחק, מאשר במשך שנה שלמה של שיחה'. כתב ז'אן-ז'אק רוסו
לכתבה לחץ כאן

משחק החיים: תל אביב – קייב  ( ACADEMY-ART)

משלחת של תלמידי 'האקדמיה לאומנויות הבמה של דים אמור' לקייב התארחה באוניברסיטה הגדולה. זה כבוד עצום ואחריות גדולה. תלמידי 'האקדמיה לאמנויות הבמה' מקבלים פרספקטיבה על עולם המשחק ונחשפים לשיטות לימוד שטרם נראו בארץ. במהלך המסע קיימנו גם חילופי סטודנטים בין האקדמיה לבין האוניברסיטה הלאומית לתרבות בקייב (  KNUKiM )ואנחנו ממשיכים להוכיח במעשים כי לכשרון אין גבול.
לכתבה לחץ כאן

הצגה 'מכשפה' מהלך היסטורי

בפעם הראשונה הועלתה הצגה של בית ספר ישראלי למשחק, בתיאטרון רפרטוארי באירופה.
ההצגה נבחרה לפתוח את עונת החורף בתיאטרוןהלאומי ע"ש לסיה אוקראינקה בעיר הבירה קייב.
לכתבה לחץ כאן

למה ללמוד משחק ?

כולנו נולדנו בשביל להעביר מסר!!!
כמובן שלא כל אחד נולד להיות שחקן, במאי, רופא, עו"ד, איש הייטק, מורה וכו'.
אך לכל אחד מי איתנו יש כישרון מסוים וכישורים מיוחדים.
לכתבה לחץ כאן

תביעה: "'תיאטרון הבימה מפלה" – ישראל היום.

מנהל "האקדמיה לאומנויות הבמה" מוחה על התנהלות התיאטרון הלאומי, אשר לדבריו הפלה אותו ואת בית הספר שלו לרעה • לטענתו נגרם לו נזק של עשרות אלפי שקלים, בעקבות ביטולים ודחיות חסרי פשר לאחר חתימת חוזים להשכרת אולמות
לכתבה לחץ כאן
לימודי משחק
הלימודים באקדמיה לאמנויות הבמה של דים אמור, מנוהלים בשיטה אישית:
איכות ולא כמות, רק 10 תלמידים בקורס. מה שמאפשר הנחייה אישית וצמודה .
הלימודים מעוברים בהנחיית מורים ושחקנים מהשורה הראשונה: דים אמור, נתי רביץ, דפנה ארמוני, ויקטור סבג, בן סלע, ויטלי פוקס, יוסף אלון, דליה שימקו, רונה לי שמעון.
האקדמיה פועלת במרכז ת"א במיקום מושלם ונוח. מתכונת ההוראה הינה חדשנית ומודרנית המעניקה לכל סטודנט אפשרות לביטוי אישי ותמורה מלאה בכל רגע בשיעור. תוכנית הלימודים והמורים המבוקשים ביותר בישראל יצרו חווית לימוד אחרת שאותה ניתן להשיג בלעדית באקדמיה. אין עוד מקום כזה בישראל.
שיעורים פרטיים
הכנה לאודישנים
פיתוח קול

להרשמה התקשרו :
טל': 077-5518861
נוסף:     050-3350753
בימי א'-ה'
בין השעות:       11:00-18:00
mail:info.academyart@gmail.com
כתובת: רח' המסגר 56, תל אביב – יפו .
אין עוד מקום כזה בישראל.
© האקדמיה לאמנויות הבמה

22